نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برپا می شود

قزوین-ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

'هادی نیک فطرت' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه با با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از 18 تا 27 شهریور ماه سال جاری در فضایی به وسعت سه هزار و 600 مترمربع و با حضور بیش از 120 مشارکت کننده به مدت 10 روز برگزار می شود.
وی اظهار کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه تنظیم بازار، تعدیل قیمت ها و تامین نیازهای اساسی مردم، عرضه مستقیم کالا توسط تولیدکنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز می باشد.
نیک فطرت ادامه داد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شود از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تایید کارشناسان مجمع امور صنفی می باشد و بازرسان این سازمان برنحوه فروش غرفه داران نیز نظارت خواهند داشت.
این مسوول اضافه کرد: در این نمایشگاه کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، انوع مواد غذایی و پروتیینی، گوشت سرد و گرم و مواد شوینده عرضه خواهد شد.
نیک فطرت در پایان یادآور شد: نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین از 18 لغایت تا 27 شهریور ماه سال جاری از ساعت 15 الی 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین به مدت 10 روز پذیرای بازدید شهروندان خواهد بود.
7389/ 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال