مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین

خبرنگاران متعهد، رشد و توسعه در بخش های مختلف را شتاب می بخشند

قزوین - ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسوولان نام برد و گفت: خبرنگاران متعهد و توانمند، با کار و تلاش و ایجاد پویایی در جامعه، رشد و توسعه را در بخش های مختلف جامعه شتاب می بخشند.

به گزارش ایرنا، ˈهادی نیک فطرتˈ روز سه شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، با تاکید بر اینکه بیان مطالبات و مشکلات مردم، تعامل رسانه ها را با دستگاه های اجرایی افزایش می دهد، افزود: خبرنگاران بازتاب دهنده واقعیات و حتی حقایق پنهان جامعه هستند و این قشر می توانند با بیان امانتدارانه و بی کم و کاست واقعیات، مسوولان تصمیم گیر را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.
وی بر تعامل بیشتر با ایرنا اعلام آمادگی کرد و گفت: با توجه به اینکه استان قزوین قطب اقتصادی کشور می باشد، خبرگزاری جمهوری اسلامی می تواند با همکاری شرکت نمایشگاههای بین المللی استان در پیشبرد اهداف اقتصادی و توسعه استان تاثیرگذار باشد.
نیک فطرت ادامه داد: حضور در نمایشگاه ها برای معرفی محصولات و ایجاد بازار جدید برای واحدهای تولیدی فرصت خوبی می باشد و لذا این شرکت برای تحقق برنامه های خود، سالانه دهها نمایشگاه داخلی و خارجی برگزار می کند و در این میان ایرنا می تواند با صاحبان صنعت و کارآفرینان برای معرفی واحدهای موفق، اقدام کند.
وی بر گسترش روابط رسانه ای فیمابین با ایرنا تاکید کرد افزود: این تعامل می تواند گامی موثر در راستای رشد و اعتلای قزوین به عنوان پایلوت اقتصادی کشور باشد.
رییس سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا ) استان قزوین نیز در این دیدار گفت: ایرنا به عنوان تنها خبرگزاری رسمی نظام در تمام ادوار تلاش کرده با استفاده از تمام ظرفیت های حرفه ای و فنی خود، به توسعه همه جانبه استان و کشور کمک کند.
ˈوحید مقدم سلیمیˈ با اشاره به اینکه خبرنگاران رسالت خطیری برعهده دارند، افزود: حفظ امانتداری و صداقت نیز اعتماد مردم و مسوولان به قشر خبرنگار را دوچندان می کند و بر این مهم نیز تاکید داریم.
وی بر تعامل و ارتباط سازنده خبرگزاری جمهوری اسلامی با شرکت نمایشگاههای بین المللی استان تاکید کرد و افزود: این مرکز در خصوص هرگونه همکاری خبری و کمک به دستگاه ها در اطلاع رسانی بهتر عملکرد خود در راستای توسعه استان قزوین آمادگی کامل دارد.
7389 / 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال