پنجمین نمایشگاه خانه مدرن در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین، از برگزاری پنجمین نمایشگاه خانه مدرن از 22 تا 26 مرداد ماه سال جاری خبر داد.

ˈهادی نیک فطرتˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه برای پنجمین بار در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع به مدت پنج روز با حضور بیش از 55 مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین برگزار می شود.
وی اظهارکرد: از اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به افزایش آگاهی متخصصان و عموم مردم نسبت به محصولات قابل ارایه در خانه های مدرن، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و خرید مردم و دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.
نیک فطرت خاطرنشان کرد: مشارکت کنندگان نمایشگاه فوق از استانهای اصفهان، قزوین، مازندران، تهران، اردبیل، خراسان و آذربایجان شرقی نسبت به ارایه آخرین تکنولوژیهای مرتبط با خانه مدرن در زمینه های دکوراسیون داخلی، معماری، تکنولوژی های نوین ساختمانی، تابلو فرش خواهند پرداخت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین یادآورشد: پنجمین نمایشگاه خانه مدرن در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین آماده بازدید علاقه مندان است.
7389 / 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال