شهردار قزوین

عملیات اجرایی برج تجارت قزوین امسال آغاز می شود

شهردار قزوین گفت: عملیات اجرایی طرح مشارکتی برج تجارت قزوین که به دلیل رکود اقتصادی حدود دو سال متوقف شده بود، با سرمایه گذاری مجدد بانک صادرات، امسال فعالیت خود را از سر می گیرد.

مهندس ˈمسعود نصرتیˈ روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح برج تجارت قزوین در میدان میرعماد که با مشارکت شرکت توسعه مسکن تهران و پیشرفت 20 درصدی از دو سال پیش متوقف شده بود با سرمایه گذاری بانک صادرات دوباره فعال می شود.
وی با اشاره به اعتبار450 میلیارد ریالی بانک صادرات برای احداث این برج، اظهارکرد: طرح برج تجارت قزوین در بازه زمانی 42 ماهه به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس نصرتی همچنین به سفر اخیر هیات دولت به قزوین اشاره کرد و گفت: در این سفر، با حضور وزیر کشور طرح پل غیرهمسطح ولایت افتتاح و عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح باهنر امام علی(ع) آغاز شد و همچنین وزیر از تقاطع غیرهمسطح چهار راه عمران و بافت فرسوده هادی آباد بازدید کرد.
شهردار قزوین درخصوص فواید این سفر برای شهرداری های استان، تصریح کرد: علاوه بر اعتبارات تخصیصی در بخش فرهنگی، زمینه هایی در حوزه مدیریت بحران برای شهرداری ها فراهم شد که بر این اساس، امسال و سال آینده نیز از اعتبارات دولتی بهره مند خواهیم شد.
نصرتی افزود: خرید تجهیزات اطفای حریق و کمک به احداث آشیانه های مقاوم در برابر زلزله در حوزه آتش نشانی و اختصاص 80 دستگاه اتوبوس و یکصد دستگاه مینی بوس، کمک به احداث طرح های کارخانه کمپوست، اجرای طرح دفع آبهای سطحی، جداسازی آب شرب از آب خام و بهبود عبور و مرور و توسعه حمل و نقل عمومی، موضوعاتی است که در سفر اخیر هیات دولت مصوب شده است.
این مقام مسوول از خرید 10 دستگاه چهارچرخه برای بوستان بانوان قزوین خبر داد و اظهارکرد: از این تعداد چهارچرخه که ماهیت ورزشی و تفریحی دارد، هشت دستگاه دو نفره و دو دستگاه چهارنفره است که در صورت استقبال شهروندان، این چهارچرخه ها برای بوستان های دیگر شهر نیز خریداری خواهد شد.
7389/ 614/ 1448

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال