اهالی 2 روستای سیل زده خراسان شمالی با تانکر آبرسانی می شوند

بجنورد-ایرنا- سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: اکنون مشکل آب در قریب به اتفاق روستاهای سیل زده استان مرتفع شده و تنها ساکنان روستاهای اشتوت و آیرقایه در راز و جرگلان به صورت سیار آبرسانی می شوند.

رمضانعلی حسن زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اثر جاری شدن سیلاب، تامین آب در سه روستای اسفراین و یک روستای بجنورد دچار مشکل شد که البته مشکل آن، کدورت آب بود که اکنون رفع شده است.
وی افزود: در شهرستان راز و جرگلان 18 روستا و در شهرستان مانه و سملقان 13 روستا با مشکل قطعی آب روبه رو شدند که به صورت موقت حل شده است.
وی درباره اقدامات انجام شده برای تامین آب آشامیدن روستاهای خسارت دیده از سیل اظهار داشت در این مدت 200 بسته آب معدنی با همکاری آب و فاضلاب شهری استان توزیع شده و 2 دستگاه تانکر برای آبرسانی سیار به روستاها اعزام شده است.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: اکنون تنها دو روستا در شهرستان راز و جرگلان به صورت سیار آبرسانی می شود که تلاش داریم تا این معضل هم رفع شود.
بر اساس این گزارش در سیلاب هفته گذشته، 17 روستای استان خراسان شمالی با بیش از 15 هزار نفر جمعیت درگیر مسائل ناشی از آن شدند.
7185/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال