10 رشته کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد واحد شیروان تصویب شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان گفت: برای سال تحصیلی 98- 99، 10 رشته جدید کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان تصویب شد.

محمدرضا محمدزاده رهنی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رشته ها شامل مدیریت مالی، مدیریت دولتی، حسابرسی، مهندسی شهرسازی، مهندسی پزشکی، کارشناسی علوم تربیتی، آموزش ابتدایی، روانشناسی، کارشناسی اتاق عمل و فیزیولوژی ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد است.
وی گفت: این رشته‌ها از طریق سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و میزکار مرکز استان و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه دولتی بجنورد تصویب شده است.
محمدزاده رهنی افزود: برای آسیب‌شناسی رشته‌های تحصیلی موجود، حل مشکلات احتمالی و نیز پیشرفت و ارتقای علمی در رشته‌های تحصیلی این واحد دانشگاهی، فعال‌کردن جلسه‌های شورای تحصیلات تکمیلی و شورای گروه‌های آموزشی برای سال جاری در دستور کار است که بسترهای لازم آن فراهم شده و اعضا مشخص شده‌اند.
هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان دارای 86 رشته محل در مقاطع، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است که بیش از 3 هزار و 500 دانشجو در آن تحصیل می کنند.
7186/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال