6 عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

بجنورد- ایرنا- خبرنگاران ایرنا خراسان شمالی 6 عنوان برتر پنجمین جشنواره مطبوعات استان را در بخش های مختلف از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا؛ در آیین پایانی این جشنواره که پنجشنبه شب در سالن اجتماعات بانک ملی در بجنورد برگزار شد، بتول صارمی و ربابه صانعی عناوین نخست و دوم بخش ویژه و کبری علی آبادی عنوان دوم بخش گزارش را به خود اختصاص دادند.
همچنین مرضیه طاهری و بتول صارمی در بخش خبر و وحید خادمی در بخش عکس این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین تجلیل از خبرنگاران برتر با بیان اینکه هر سال با اراده جمعی اصحاب رسانه فضای زیست رسانه ها بهتر خواهد شد، گفت: تلاش می شود تا این فضا آرام و پویا بوده و هم افزایی در آن رقم بخورد.
حسین فرخنده افزود: خانه مطبوعات استان در سال 84 تشکیل شده که تاکنون اقدامات موثری انجام داده و امیدوار هستیم هر سال گام های استوارتری بردارد و اتفاقات بهتری را رقم بزند.
وی با تقدیر از استاندار خراسان شمالی در راستای حمایت از رسانه ها و خبرنگاران گفت: در زمینه بیمه و مسکن خبرنگاران نیز برنامه هایی در دست اجرا است که با اختصاص اعتبار، برای حمایت از این قشر پرتلاش، اقداماتی انجام شده است.
وی افزود: این در حالی است که خانه مطبوعات استان در زمینه آموزش و به روز رسانی رسانه ها نیز اقدامات خوبی برداشته است.
دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی نیز در این آیین گفت: 350 اثر در 9 بخش به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 259 اثر به مرحله داوری رسید.
اکرم اسعدی افزود: پس از داوری، 24 اثر در هشت بخش برگزیده و به عنوان آثار برتر معرفی شدند.
به گزارش ایرنا در پایان این جشنواره در بخش گزارش محمد آگاهی از روزنامه خراسان شمالی، کبری علی آبادی از ایرنا و فروزان بهروز از روزنامه خراسان شمالی در بخش گزارش، علی خادمی از هفته نامه نسیم، سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق و حسن ستایش از هفته نامه نسیم در بخش یادداشت عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق، مرضیه طاهری و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا عنوان شایسته تقدیر بخش خبر را به خود اختصاص دادند.
در بخش مصاحبه نیز محدثه حیدری از روزنامه اتفاقیه و مریم ضیغمی و فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی حائز رتبه های برتر شدند و عناوین برتر بخش تیتر به سمانه محمدزاده از روزنامه قدس و پروانه شیری و نسیم شیرازی از روزنامه خراسان شمالی رسید.
در بخش ویژه نیز فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی و ربابه صانعی و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا، در بخش عکس حسین معمری از خبرگزاری فارس، مریم داورنیا از خبرگزاری مهر و حمیدرضابهمنیار از روزنامه خراسان شمالی عناوین اول تا سوم شدند و وحید خادمی عکاس ایرنا نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
عنوان سوم بخش صفحه آرایی نیز به محمود قاسمی از روزنامه خراسان شمالی رسید و هادی اسدی از هفته نامه سیاحت شرق نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
ط/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال