54 درصد از اعتبار پاداش بازنشستگان خراسان شمالی تامین شد

بجنورد- ایرنا- رئیس خزانه معین خراسان شمالی گفت: 54 درصد از این رقم تامین اعتبار شده است و مابقی هم تا پایان بهمن ماه تامین و پرداخت می شود.

سیدمحسن ابراهیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میزان پاداش بازنشستگان مربوط به سال 96 کارکنان دستگاه های اجرایی که از منابع استانی حقوق دریافت می کنند 47 میلیارد ریال است.
وی افزود: ساختار اداری خراسان شمالی، جوان ترین نیروها را دارد و سنوات کارکنان اداری ما از میانگین کشوری پایین تر است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: بیشتر نیروهای جذب شده در دستگاه های اجرایی استان از زمان تاسیس استان انجام شده و بر این اساس سنوات خدمات کارکان خیلی زیاد نیست.
وی با بیان اینکه تاکنون مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان دولت در استان ایجاد نشده است گفت: البته پرداخت هزینه های سایر و مزایای کارکنان 2 ماه عقب افتاده است که در تلاش هستیم تا این مشکل مرتفع شود.
رئیس خزانه معین خراسان شمالی تصریح کرد: امسال با تدبیر خزانه کشور، حقوق کارکنان اعم رسمی و پیمانی و قراردادی در موعد مقرر بصورت مستقیم از بانک مرکزی ایران به حساب ذینفعان پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا، 24 دستگاه اجرایی خراسان شمالی مشمول بودجه استانی هستند که چهار هزار و 567 پست سازمانی برای آنها تعریف شده و هنوز 2 هزار و 123 پست آن خالی است.
7185/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال