رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد:

مردم مشکلات اقتصادی را به زانو درآورده اند

بجنورد - ایرنا - رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد گفت: مردم در 40 ساله انقلاب پای آرمان های انقلاب ایستاده و به برکت این مقاومت و ایستادگی، مشکلات اقتصادی نفس های آخر خود را می کشند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام رحیم مهدوی پور روز دوشنبه در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن اسفراین افزود: یقینا با مقاومت مردم و با همت بیشتر مسئولان، مشکلات و نارسایی های اقتصادی به زودی برطرف می شود.
وی با تحسین حضور مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: 22 بهمن سرچشمه همه برکات 40 ساله انقلاب است و اگر نبود امروز ولایت، صلابت و شکوه و پیروزی ها را شاهد نبودیم.
امام جمعه موقت بجنورد، 22 بهمن را مبدا شکست استکبار و قطع دست بیگانگان از منابع ملی ایران خواند و گفت: مهم تر از 22بهمن، حفظ آرمانها و اهداف آن است که در حقیقت حفظ اسلام است.
مهدوی پور با بیان اینکه مردم در 40 ساله انقلاب وظیفه خود را به خوبی انجام داده و گوش به فرمان رهبری بوده اند، گفت: بزرگترین وظیفه مسئولان لبیک به ولایت، خدمتگزاری خالصانه به مردم و حفظ انقلاب و اسلام است.
به گزارش ایرنا مردم شهرستان اسفراین همگام با سراسر ایران پرشورتر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و با شعار های مرگ بر آمریکا و اسرائیل، جواب دندان شکنی به دشمنان دادند.
شهرستان 120 هزار نفری اسفراین در 60 کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.
5132/7189

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال