نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

وحدت و مقاومت بزرگترین ‌پیام حضور مردم در 22 بهمن بود

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: قدرت، وحدت، پیوستگی با ولایت، صدور انقلاب و مقاومت در صحنه جهان بزرگترین پیام انقلاب و حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در حاشیه راهپیمایی مردم بجنورد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ما با حضور گسترده و پرشورتر از سالهای گذشته، پیام وحدت و همبستگی و مقاومت انقلاب را به جهان صادر کردند.
وی افزود: مردم ما با این حضور ثابت کردند که ما می توانیم و در صحنه های دفاع از انقلاب هستیم و خواهیم ماند.
حجت الاسلام یعقوبی گفت: مردم به دشمنان فهماندند که بی خود و بی نتیجه دست و پا نزنند زیرا که راه به جایی نمی برند و در نهایت حق پیروز و باطل شکست خورده است.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال فراز و فرودهای بسیاری داشته و هزینه های بسیاری داده ولی به تمامی این هزینه ها می ارزید زیرا که نتیجه آن شیرین بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم ما یک بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار خود را به جهانیان نشان دادند و کمر دشمنان و بدخواهان انقلاب را، شکستند.
یعقوبی افزود: امروز استکبار جهانی ستون فقراتش شکسته و تعادل خود را از دست داده زیرا فهمیده ملت ایران در مورد توان دفاعی و قدرت سیاسی خود اجازه هیچ مذاکره و فضولی را نمی دهد و مذاکره درباره این مسائل ممنوع است.
ط/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال