200 کیلومتر راه روستایی شیروان برف روبی شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: در پی بارش برف سنگین، بیش از 200 کیلومتر از راه های روستایی بخش سرحد و قوشخانه این شهرستان از نخستین ساعات بامداد امروز تاکنون برف روبی شده است.

حمید جوان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین با توجه به کولاک برف عصر پنجشنبه در مناطق کوهستانی این شهرستان، 140 تن شن ریزی و نمک پاشی انجام شد.
وی گفت: بر اثر کولاک برف، چهار دستگاه خودروی شخصی عصر پنجشنبه در مسیر روستای نامانلو گرفتار شده بود که با حضور عوامل راهداری سرنشینان این خودروها نجات یافتند.
جوان افزود: با توجه به بارش برف و برودت دما و وزش باد و کولاک در محورهای روستایی نامانلو ، سولدی ،گردنه های شیخ حسن ، قلعه حسن ، زیدر - خیر آباد ، حلواچشمه و رباط با تلاش گروه های راهداری تمامی مسیرهای منتهی به این روستاها باز است.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: به دلیل کولاک و وزش شدید باد تردد وسایط نقلیه به سختی انجام می شود که از همشهریان تقاضا می شود از انجام سفرهای غیر ضروری به محورهای روستایی فوق پرهیز کنند و در صورت سفر زنجیر چرخ، تجهیزات ایمنی، لباس گرم و دیگر ملزومات لازم را به همراه داشته باشند .
شهرستان شیروان 650 کیلومتر راه روستایی دارد که 70 درصد آن در مناطق کوهستانی واقع است.
7186/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال