برف مدارس برخی مناطق خراسان شمالی را تعطیل کرد

بجنورد- ایرنا- بارش برف، لغزندگی مسیرها و سردی شدید هوا، مدارس برخی مناطق استان خراسان شمالی را در نوبت صبح روز شنبه به تعطیلی کشاند.

فرماندار شیروان شامگاه جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به سرما، یخبندان و سختی تردد برای معلمان، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در بخش های سرحد و قوشخانه این شهرستان در نوبت صبح شنبه تعطیل است.
امین رضا مرآتی افزود: همچنین روستاهای ترانلو، قلعه بیگ، قلعه حسن، پیرودانلو، نقدو، دولو، شرکانلو، خلاجلو، دوآب، رشوانلو و کورکانلوسفلی در بخش مرکزی شیروان نیز تعطیل اعلام شده است.
مرآتی افزود: تصمیم گیری در خصوص تعطیلی احتمالی نوبت عصر مدارس این مناطق در روز شنبه منوط به شرایط جوی و وضعیت هوا خواهد بود که فردا اعلام خواهد شد.
به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان، همچنین مدارس مقطع ابتدایی بخش شوقان در شهرستان جاجرم در نوبت صبح روز شنبه تعطیل است.
همچنین به علت برودت هوا و یخ زدگی سطح معابر، مدارس شهرستان مانه و سملقان در روستاهای چخماقلو، گرمک، هاور، کاستان و اسپاخو هم تعطیل اعلام شد.
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه ای از بارش باران و برف در این استان طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داده بود.
7186/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال