اطلاعات انبارهای خراسان شمالی راستی آزمایی می شود

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره تنظیم بازار اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: اطلاعات انبارهای استان که به صورت خوداظهاری به ثبت رسیده، راستی آزمایی می شود.

احمد پورکاظم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اطلاعات 10 هزار و 100 انبار استان به صورت الکترونیکی در سامانه به ثبت رسیده که متاسفانه بررسی ها مشخص کرد برخی انبارداران، کدپستی و نشانی انبار خود را اشتباه درج کرده اند.
پورکاظم گفت: این افراد برای اینکه موجودی انبارشان به درستی اعلام نشود، نشانی اشتباه را به ثبت رسانده اند از این رو انبارها برای ما قابل شناسایی و بررسی نیست.
وی اظهار داشت: با همکاری اداره کل پست و راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، تلاش داریم تا اطلاعات انبارهای استان را راستی آزمایی کنیم.
سرپرست اداره تنظیم بازار اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی تصریح کرد: با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، از ارسال محموله به نشانی های نادرست ثبت شده در سامانه، جلوگیری می شود.
براساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است علاوه بر شناسایی انبارها، امکانی را فراهم کند تا انبارهای استان موجودی خود را در سامانه مذکور درج کنند.
اکنون پنج هزار و 576 واحد تولیدی، چهار هزار و 648 واحد در زمینه خدمات فنی، 12 هزار و 463واحد توزیعی، سه هزار و 231 واحد خدماتی و در مجموع 25 هزار و 918 واحد صنفی در خراسان شمالی فعالند و شمار اتحادیه های صنفی استان نیز 138 اتحادیه است.
استان 863 هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است.
7185/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال