ملت مانند دوران دفاع مقدس در برابر دشمن ایستادگی می کند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: ملت همانند دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر هجمه دشمن ایستادگی می کند زیرا شهدا درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموخته اند.

به گزارش ایرنا، سیدعابس حسینی چهارشنبه شب در پنجمین یادواره 24 شهید سرافراز دفاع مقدس شیروان با بیان اینکه امنیت کشور مرهون شهدا، جانبازان و ایثارگران است اظهار داشت: ایثار و فداکاری های شهدا و خانواده های آن ها در حیات دنیوی قابل جبران نیست و خون شهدا انقلاب را حفظ کرده است.
وی افزود: اگر امروز نظام در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی سرافرازانه ایستادگی می‌کند به دلیل راهی است که شهدا و جانبازان برای ما ترسیم کرده اند.
وی گفت: جامعه بزرگ جامعه فداکاری است که از زندگی و جوانی گذشته و با تمام وجود از کیان سرزمین جمهوری اسلامی حراست می کند.
حسینی افزود: دفاع مقدس و حضور فرزندان شما پدران آسمانی اتفاقی نبود زیرا عزیزان شما برگزیده بودند، شهدا گلچین مومنین و متدینین هستند و نباید هرگز نسبت به عظمت کار شهدا کم توجهی شود، زیرا شهدا از ایمان برجسته‌ای برخوردار بودند که برگزیده شدند.
شهرستان شیروان به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس 636 شهید، 2 هزار جانباز تقدیم نظام کرده و هم اکنون 104 آزاده دارد.
7186/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال