برترین های مسابقات جانبازان خراسان شمالی معرفی شدند

بجنورد- ایرنا- سومین دوره مسابقات جانبازان و معلولان خراسان شمالی که به صورت چرخشی در سطح شهرستان های شرکت کننده برگزار شد برترین هایش در فاروج معرفی شدند.

رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان شمالی در حاشیه برگزاری پایانی سومین دوره مسابقات ورزشی جانبازان و معلولان خراسان شمالی گفت: این رقابت ها با حضور ورزشکارانی از پنج شهرستان استان از 10 خردادماه در شهرستان اسفراین آغاز شد.
برات ایمنی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: 200 ورزشکار از شهرستان های بجنورد، اسفراین، شیروان، فاروج و گرمه در رشته های فوتبال روی میز، والیبال نشسته، ویلچررانی، تیراندازی با کمان، دارت، قوی ترین جانبازان و معلولان، شطرنج، پرتاب حلقه، مچ اندازی، پرتاب پنالتی و بسکتبال با هم رقابت کردند.
وی گفت: میزبانی اختتامیه این جشنواره با فاروج بود و رقابت های پایانی تیراندازی با کمان، والیبال نشسته و دارت در این شهرستان انجام شد.
ایمنی اظهار داشت: این رقابت ها در دو بخش زنان و مردان به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فاروج نیز گفت: ورزش معلولان و جانبازان شهرستان سال ها در رکود به سر می برد.
مریم وافری افزود: فعالیت در این حوزه با حضور پنج معلول و جانباز از سال گذشته آغاز شد که امروز این تعداد به 30 نفر رسیده اند.
وی یادآورشد: محدودیت های تردد، انزوا، بی انگیزه بودن معلولان شهرستان از عوامل موثر حضور کمرنگ شان در اجتماع بود که با شروع چند معلول و جانباز انگیزه برای سایران هم ایجاد و این روند سیر صعودی دارد.

*** نتایج این رقابت ها را به شرح زیر است:

*فوتبال روی میز
مهدی یکتا از فاروج، محسن صدقی بجنورد، رشید رئوفی بجنورد
* در فوتبال روی میز بانوان
راضیه گریوانی بجنورد، مونا مسعودی فاروج، خدیجه ایزانلو بجنورد
* در رشته قوی ترین معلول آقا
یزدان رمضان زاده شیروان، فریدون اوغازیان شیروان، حسن درویش زاده گرمه
* در رشته قوی ترین معلول خانم
سکینه همتی فاروج،راضیه گریوانی بجنورد،مرضیه ایزدی شیروان
* در رشته فوتسال
تیم بجنورد الف اول، بجنورد ب، دوم و تیم گرمه سوم
* در رشته مچ اندازی خانم ها
سکینه همتی فاروج،
* در مچ اندازی اقایان
حافظ یزدانی بجنورد، اول
* در رشته پرتاب پنالتی بسکتبال
اعظم کاوانلویی بجنورد، راضیه گریوانی بجنورد، منا مسعودی فاروج
* در رشته والییال نشسته
تیم بحنورد اول، تیم شیروان دوم و تیم اسفراین
* در رشته دارت در بخش بانوان
فاطمه کریمی فاروج، آزاده خادمی گرمه، خدیجه ایزانلو بجنورد
* در رشته دارت در بخش آقایان
حمیدرضا طیبی مقدم از فاروج، ضیا الدین یزدانی از بجنورد، هادی امانی از بجنورد
* در رشته تنیس روی میز ایستاده
یزدان رمضان زاده، حسن درویش زاده،
* در رشته تنیس روی میز نشسته
مهدی رزم دیده شیروان، محمد شریعتمداری شیروان، آسیه لنگری بجنورد
نتایج رشته تیر و کمان با توجه به طولانی شدن رقابت های پایانی هنوز اعلام نشده است.
هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین سال‌هاست که فعالیت خود را آغاز کرده اما در سه سال گذشته فعالیت خود را جدی‌تر از سر گرفته و هم‌اینک 11 رشته فعال دارد.
3007/ 6042/7187

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال