یک مسئول در سپاه: توطئه های آمریکا یکی پس از دیگر شکست خورده است

بجنورد- ایرنا- مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه گفت: تاکنون توطئه های آمریکا یکی پس از دیگری شکست خورده است که آخرین آن نابودی گروهک تکفیری و تروریستی داعش بود.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی سه شنبه در آیین یادواره شهدای بقاع متبرکه و 504 شهید مدفون آستان مقدس امامزاده سیدعباس بجنورد اظهار کرد: گروهک داعش به منظور نابودی انقلاب اسلامی طراحی شده بود؛ اگر فرهنگ جهاد و از خود گذشتگی نبود امروز ایران سربلند و پیروز نبود.
وی بر زنده نگاه داشتن فرهنگ شهید و شهادت تاکید کرد و گفت: اگر فرهنگ جهاد نبود امروز ایران اسلامی بلعیده شده بود.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه با بیان اینکه امروز هر شهیدی نماد پرچم و تریبون تبلیغی برای نظام است افزود: کشوری که دشمنان زیادی دارد به چنین فرهنگی نیاز دارد.
حجت الاسلام ادیانی اظهار کرد: برخی از مسئولان اعلام می کنند که چنین دشمنانی نداریم، آرامش روانی کاذب به جامعه می دهند اما، در حقیقت دشمنان توهم نیستند وجود دارند و همانند گروهک داعش دشمنی خود را نیز نشان داده اند.
وی گفت: امروز برای مقابله با دشمن و جنگ سخت و نرم باید آماده باشیم و نگذاریم ارزش ها در کشور تبدیل به ضد ارزش شود.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه گفت: اگر روزی جهاد در ذهن و دل مردم ضد ارزش شد آن وقت دشمن سیطره خود را می گشاید، نگذارید در نشریات و تریبون ها، جهاد به عنوان نماد خشونت معرفی شود.
خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس سه هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است.
3007/ 6042/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال