مدیرعامل شرکت سایپا یدک: صادرات این شرکت به خارج از کشور 60درصد افزایش یافت

بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت سایپا یدک گفت: صادرات شرکت خودروسازی ساپیا طی نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 60 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، رحیم علیشاهی روز چهار شنبه در آیین افتتاح توسعه، نوسازی و تجهیز نمایندگی سایپا معینی در بجنورد اظهار کرد: میزان صادرات قطعات یدکی در این شرکت طی سال 95 در مقایسه با سال 94 نیز 30 درصد رشد داشته است.
وی خاطرنشان کرد: بیشتر این صادرات به کشور عراق بوده است و با وجود مشکلات ناشی از اقدامات داعش، صادرات ما به کشور عراق رشد داشته است.
وی گفت: درنیمه نخست امسال نیز میزان صادرات قطعات یدکی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 25 درصد رشد دارد که تلاش داریم تا میزان افزایش صادرات این محصولات تولیدی را امسال به 40 درصد برسانیم.
علیشاهی در باره میزان رضایت مشتریان از این شرکت گفت: خراسان شمالی رتبه 12 را در میان استان های کشور دارد البته، این رتبه با فاصله های بسیار کم از رده های بالاتر کسب شده است و تلاش داریم جایگاه این استان در پایان امسال به رتبه سه برسد.
مدیرعامل شرکت بازرگانی سایپا یدک درباره قیمت های عرضه قطعه های یدکی شرکت سایپا گفت: در تلاش هستیم تا قیمت این محصولات کاهش یابد.
وی تصریح کرد: اکنون قیمت قطعه های تولیدی ما بالاتر از قیمت سایر محصولات دربازار است و بر این اساس متاسفانه به علت پایین بودن قیمت های قطعه های تقلبی و غیر اصل در بازار، مردم از قطعه های غیراصل استفاده می کنند.
وی با بیان اینکه برای کاهش قیمت های قطعات تولیدی این شرکت پیگیری های جدی انجام می شود خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که با کاهش قیمت ها، مشتریان به استفاده از قطعه های اصل سوق داده شوند.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
7185 / 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال