حجم ترافیک در محور های ارتباطی خراسان شمالی نیمه سنگین است

بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: حجم ترافیک در محورهای ارتباطی این استان واقع در شمال شرق کشور بخصوص در جاده های دو طرفه نیمه سنگین است.

سرهنگ علیرضا حسین زاده دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از زائران و مسافران گذری از محور های این استان خواست تا با سرعت مطئمن حرکت کنند.
وی پیش بینی کرد: هرچه به ساعات پایانی امروز دوشنبه نزدیک می شویم با افزایش حجم سفرها در سطح جاده های استان مواجه خواهیم شد که رانندگان باید با دقت و حوصله بیشتری رانندگی کنند.
وی بر مدیریت زمان طول سفر تاکید کرد و گفت: مسافران نباید اصرار بر رسیدن به مقصد در زمان خاص داشته باشند زیرا که رانندگی با عجله مشکلاتی را برای خود و خانواده ها ایجاد می کند.
این مسئول با بیان اینکه با توجه به شرایط جاده های این استان از نظر ترافیک رانندگان با کوچکترین بی دقتی دچار حادثه خواهند شد افزود: بیشتر حوادث نیز از نوع خستگی و خواب آلودگی است.
حسین زاده از رانندگان همچنین خواست تا در ایام نوروز در ساعات پایانی شب رانندگی نکنندو افزود: مسافران شب را به استراحت بپردازند و از ساعات اولیه روز شروع به راننگی کنند.
وی جاده های این استان را امن عنوان کرد و افزود: حوادثی که در چند روز اخیر داشته ایم طبیعی بوده اند اما باید رانندگان با دقت بیشتری به رانندگی بپردازند.
به گزارش ایرنا در تعطیلات نوروز 96، 260نیروی پلیس تردد خودروها را در محورهای خراسان شمالی رصد می کنند.
استان خراسان شمالی با بیش از پنج هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی با 22 گردنه کوهستانی در حد فاصل استان های شمالی کشور به مشهد مقدس واقع شده است که سالانه شاهد تردد خیل عظیمی از مسافران نوروزی از این مسیر است.
3007/ 6042 خبرنگار: ربابه صانعی ** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر