معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد :

بجنورد در مسابقات 63 و نیم درصد رتبه های اول را به خود اختصاص داد

بجنورد- ایرنا- معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت : آموزش و پرورش بجنورد در 4 مسابقه قرآنی، فرهنگی ،هنری و ورزشی صورت گرفته نشان داد 63 و نیم درصد رتبه های اول استانی را تا کنون به خود اختصاص داد.

علی قلی زاده یکشنبه در گفت و گو با ایرنا این مسابقات را پرسش مهر، جشنواره فرهنگی و هنری نوجوان سالم، مسابقات قرآن و معارف اسلامی اعلام و اظهار کرد: نیمه دوم سال 95 را روزهای پرتلاش حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بجنورد بود به طوریکه کسب این رتبه ها از آغاز تاسیس استان بی سابقه است.
وی در توضیح موفقیت های به دست آمده افزود: 29 دانش آموز بجنوردی از مجموع 58 نفر به مرحله کشوری مسابقات قرآن ، عترت و نماز راه یافتند که 50 درصد دانش آموزان استان را شامل می شوند.
قلی زاه همچنین با بیان این که ' بجنورد تنها جایی بود که در سطح کشور مسابقات رشته های هنرهای تجسمی هفدهمین جشنواره پرسش مهر را در به صورت حضوری برگزار کرد افزود:دانش آموزان و فرهنگیان بجنورد موفق شدند 41 رتبه اول از 71 رتبه ی استانی هفدهمین جشنواره پرسش مهر را به دست بیاورند.
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد افزود: 50 دانش آموز و فرهنگی بجنوردی نیز ششمین جشنواره 'نوجوان سالم' خراسان شمالی رتبه های استانی را از مجموع 97 نفر به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: بدون همدلی و احترم به مجموعه کارکنان نمی توان به موفقیتی دست یافت و اگر هم موفقیتی بدون درظر گرفتن این موارد صورت بگیرد ارزشی ندارد.
وی افزود: آموزش و پرورش شهرستان بجنورد بالاترین رکود خود را در کسب موفقیت های ورزشی دختران با کسب رتبه نخست 12 رشه مسابقه در سطح استان از 13 رشته ثبت کرد و بی شک این توفیق وظفه ما را در مسابقات پسران سنگین تر خواهد کرد.
وی با تقدیر ازدبیران تربیت بدنی در مدارس گفت: با توجه به آپارتمانی و صنعتی شدن ، جامعه روز به روز به دانسته ها و تجربه های نیروهای تربیت بدنی نیاز بیشتری پیدا می کند . بر همین اساس ، توسعه فرهنگ ورزشی در مدارس یکی از سیات های معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد است.
قلی زاده اظهار داشت:در بخش تربیت بدنی حدود 5هزار انش آموز بجنوردی در مسابقات شهرستانی فعالیت داشته اند و این بالات ز استاندارد خواته شده ازبخش تربیت بدنی بجنورد بوده است.
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد در پایان با تبریک پیشاپیش برای سال جدید و تقدیر از معاونان پرورشی و تربیت بدنی مدارس خاطرنشان کرد:هیچ موفقیتی در حوزه فرهنگی و تربیتی مدارس بدون هماهنگی و اراده راسخ نیروهای انسانی فهیم و متعهد پرورشی ، تربیت بدنی ،مشاوره و مراقب سلامت میسر نیست.
شایان ذکر است مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد دارای 5هزار فرهنگی است که با 62 هزار دانش آموز 38 درصد از دانش آموزان استان را بخود اختصاص داده است.
1744

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر