چوپانی در خراسان شمالی بر اثر تصادف جان باخت

بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: یک چوپان روز شنبه بر اثر برخورد یک دستگاه پراید در محور راز درگذشت و تعدادی از گوسفندان آن هم تلف شدند.

سرهنگ علیرضا حسین زاده یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ابتدا یک دستگاه سمند با گوسفندان این چوپان برخورد کرد و در پی آن چوپان گله که در حال مشاجره با راننده سمند بود با یک دستگاه پراید برخورد کرد و درگذشت.
سرهنگ حسین زاده گفت: همچنین در 24 ساعت گذشته یک دستگاه خودروی سواری در محور شیروان - بجنورد واژگون شد که خسارت جانی نداشت.
رئیس پلیس راه خراسان شمالی با بیان اینکه در نوروز امسال، 49 درصد تصادفات به علت خواب الودگی و خستگی بوده است گفت: این عوامل و توجه نکردن به جلو بیشترین علل تصادفات در جاده ها استان است.
سرهنگ حسین زاده به مسافران توصیه کرد: با توجه به طولانی بودن مسیرها در سفرهای نوروزی حتما به هنگام خواب آلودگی از ادامه رانندگی خودداری و برای هر یک ساعت و نیم رانندگی 10تا 15دقیقه استراحت کنند.
وی افزود: از رانندگی در ساعات پایانی شب و بعداز ظهر که حالت خواب آلودگی به رانندگان دست می دهد خودداری شود.
استان خراسان شمالی با بیش از پنج هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی با 22 گردنه کوهستانی در حد فاصل استان های شمالی کشور به مشهد مقدس واقع شده که سالانه شاهد تردد خیل عظیمی از مسافران نوروزی از این مسیر است.
7189/ 6042 خبرنگار: بتول صارمی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر