معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارخراسان شمالی:

فضای دانشگاه های خراسان شمالی عادلانه دراختیارجریانات سیاسی قرارگیرد

بجنورد-ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: استفاده از ظرفیت دانشگاه ها برای آگاهی مردم درباره داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ضروری است و این فضا باید عادلانه در اختیار تمام جریانات سیاسی کشور قرار گیرد.

به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، محمدتقی ایرانی در کمیسیون دانشجویی استان خراسان شمالی اظهار کرد : دانشجویان جزو سرمایه های نظام و دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی هم جزو بهترین گروه ها در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی به شمار می روند.
وی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم اردیبهشت ماه 96 ، حفظ آرامش در استان را مهم ارزیابی کرد و با افزودن این که برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه دوره های آموزشی ستاد انتخابات برای همه مجریان انتخابات در حال برگزاری است، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری و قانون، فصل الخطاب است.
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت : همه احزاب و گروه های قانونی می توانند در چارچوب قانون فعالیت کنند.
رئیس کمیسیون دانشجویی استان افزود هیچ نگرانی و مانعی در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و جلسات مناظره در دانشگاه ها وجود ندارد و هیئت های نظارت دانشگاه ها خود مسئول قانونی تدبیر و تمشیت این برنامه ها هستند.
دکتر ایرانی دفاع از انقلاب، امام(ره) و رهبری را وظیفه همه دوستداران و علاقه مندان نظام دانست و اعلام کرد: ما برای برگزاری انتخابات قانونمند، سالم، امن و با مشارکت حداکثری، مصمم هستیم.
به گزارش ایرنا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا 29اردیبهشت ماه 96به صورت همزمان برگزار می شود .
ثبت نام از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از فردا 30اسفند95 آغاز و تا 6فروردین 96 ادامه دارد و زمان قانونی تبلیغات برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا 21 اردیبهشت تا 27 اردیبهشت‌ماه 96 می باشد .
ثبت نام از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 22فرودین 96آغاز می شود و به مدت پنج روز ادامه دارد ،زمان قانونی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری 7تا 28اردیبهشت به مدت 20روز است .
استان 863هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قراردارد .
1744 /7189 خبرنگار: بتول صارمی **انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر