150مبلغ برای تبیین شخصیت حضرت زهرا (س)به سراسر خراسان شمالی اعزام شدند

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: 150 مبلغ برای تبیین شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین حضور در آیین های جشن این بانوی مکرم اسلام به سراسر استان اعزام شدند.

حجت الاسلام محمد ایزانلو شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در این استان اظهار کرد: برنامه ریزی شده است تا در مساجد ورودی و خروجی های استان برنامه های شاد و متنوع برگزار شود.
وی افزود: تمامی هیات های مذهبی نیز به مناسبت این روز خجسته برنامه هایی دارند.
رییس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز از برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجد رسول اکرم(ص) و مراسم نورافشانی در بجنورد مرکز استان خبر داد.
حجت الاسلام محمدعلی سالاری افزود: در شب 29 اسفند بعداز نماز مغرب و عشاء در میدان شهید بجنورد مراسم جشن نور افشانی همراه شیرینی و شربت و مولودی شاد با حضور مردم برگزار می شود.
وی برنامه محوری در مسجد رسول اکرم (ص) را سخنرانی، مولودی خوانی، پخش شیرینی و شربت و اهدای جوایز به نام های فاطمه و زهرا عنوان کرد.
سالاری در رابطه با فضای سازی سطح شهر در سالگرد ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز گفت: امسال فضا سازی، آذین بندی معابر عمومی سطح شهر نیز توسط هیات های مذهبی و اصناف صورت گرفته است.
خراسان شمالی با جمعیت 863 هزار و 204 نفری بیش از یک هزار و 200 مسجد و بیش از یک هزار هیات مذهبی دارد.
3007/ 6042 خبرنگار: ربابه صانعی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال