معاون استاندار: ایران هراسی به ایران نیازی تبدیل شده است

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: پس از برجام ایران هراسی به ایران نیازی تبدیل شده است و امروز فروش نفت افزایش یافته و با تدبیر دولت تورم کاهش یافته است .

به گزارش ایرنا، محمدتقی ایرانی روز چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان راز و جرگلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام اسلامی و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: در بحث اقتصاد با کاهش تورم ، اقتصاد کشور شکوفا شده است و بعد از برجام در بحث سرمایه گذاری داخلی و خارجی موفقیت های زیادی فراهم شده است که به اشتغال و توسعه استان منجر خواهد شد .
وی با اشاره به انتخابات اردیبهشت ماه سال آینده گفت : سال آینده انتخابات مهمی در پیش داریم که باید امکانات مناسب هرچه بهتر برگزاری آن را با حضور حداکثری مردم فراهم نماییم و چنانچه کاندیدایی و یا کسانی بخواهند امنیت انتخابات را به خطر بیندازند با آنها برخورد خواهد شد .
ایرانی با اشاره به بحث ازدواج و اشتغال جوانان گفت : این مسائل نیاز به توجه بیشتری دارد که باید همه مسئولین تلاش کنیم مقدمات ازدواج و اشتغال را برای جوانان فراهم نماییم .
این مقام مسوول همچنین در خصوص ظرفیت های شهرستان راز و جرگلان گفت: این شهرستان دارای ویژگی خاصی است که به نماد وحدت بین شیعه و اهل سنت تبدیل شده که همگی در سایه ولایت حامی نظام اسلامی بوده و برای حفظ این وحدت باید تلاش بیشتری انجام گیرد .
ایرانی افزود : امروز در جوامع بشری شاهد جنگ و خونریزی و برادر کشی هستیم که جهان اسلام را به چالش می کشد و گروه های تکفیری با ایجاد اختلاف و با حمایت استکبار جهانی دنبال ضربه زدن به اسلام می باشند.
به گزارش ایرنا آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان راز و جرگلان با حضور دکتر ایرانی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی برگزار شد .
امام جمعه راز و جرگلان در ابتدای این مراسم با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و تبریک پیشاپیش سال نو گفت : امیدواریم سال نو پربرکت و سربلندی نظام را به همراه داشته باشد .
حجه الاسلام نوروزی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری و فرمایشات ایشان در زمینه سبک زندگی و حیات طیبه گفت : سبک زندگی اسلامی در زندگی اجتماعی تاثیر مثبت زیادی دارد و باید رفتار و کردار و گفتار ما طوری باشد که به عنوان الگو و سرمشق شناخته شویم و اقشار ضعیف و پابرهنه ها بودند که نظام اسلامی را حفظ کردند که در این راه نه تنها از مال خود بلکه از جان خودو فرزندان خود گذشتند تا آسیبی به نظام اسلامی نرسد که این افراد شایسته بهترین خدمات می باشند .
وی افزود : باید امکانات و تجهیزات و نیازمندی های آنها توجه بیشتری شود و درحالیکه خدمات نظام اسلامی شامل حال همه شده است انتظار داریم به مناطق کمتر توسعه یافته و محروم توجه بیشتری شود .
نوروزی با توجه به موقعیت و مشکلات شهرستان ، گفت : شهرستان از بسیاری از خدمات و امکانات محروم است و امکانات مناسب برای جلوگیری از اتفاقات را ندارد از مسئولان استانی انتظار داریم امکانات و اعتبارات خاصی برای این شهرستان کمتر توسعه یافته در نظر بگیرند تا حداقل به میانگین کشور برسد .
احمد ریواده فرماندار سابق راز و جرگلان هم گفت : مردم شهرستان پرچمداران وحدت می باشند .
وی افزود : 14 اداره جدید التاسیس در شهرستان داریم که با کمترین امکانات در خدمت مردم هستند و شب و روز نمی شناسند .
وی اظهار کرد: تمام مصوبات سفر دولت تدبیر و امید در این شهرستان عملیاتی شده است و پروژه های خوبی از اعتبارات سفر رهبری در این شهرستان اجرایی و به بهره برداری رسیده است .
به گفته وی ، شاخص های توسعه شهرستان پایین است ولی در دولت تدبیر و امید به بهبود این شاخص ها توجه خاصی شده است .
وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال مالی 95 تمام روستاهای بالای بیست خانوار این شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند.
زارعی فرماندار جدید راز و جرگلان هم در این جلسه گفت : با مساعدت مسئولین استانی و شهرستانی و همکاری مردم شهرستان تلاش می کنیم شهرستان را به توسعه یافتگی واقعی که حق مردم است برسانیم.
در پایان مراسم از زحمات ریواده فرماندار سابق قدردانی و محمد زارعی هُدُک به عنوان فرماندار جدید شهرستان راز و جرگلان معارفه شد.
1744 **انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال