هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد:

سخنرانی آقای بذرپاش در دانشگاه بجنورد توسط خود ایشان لغو شد/رسانه ها با دقت بیشتری به پوشش خبری بپردازند

بجنورد - حسین اکبری مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در گفتگو با دانشجویان بیدار گفت:روز گذشته قرار بود که آقای مهرداد بذرپاش در جمع دانشجویان دانشگاه بجنورد سخنرانی کنند که این سخنرانی به دلیل ناهماهنگی در سفر توسط خود ایشان لغو شد.

حسین اکبری مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در گفتگو با دانشجویان بیدار گفت:روز گذشته قرار بود که آقای مهرداد بذرپاش در جمع دانشجویان دانشگاه بجنورد سخنرانی کنند که این سخنرانی به دلیل ناهماهنگی در سفر توسط خود ایشان لغو شد.
وی ادامه داد: دانشگاه در این زمینه تمام مجوزهای لازم را برای سخنرای آقای بذرپاش صادر کرده بود و ما در دانشگاه برای سخنرانی آقای بذرپاش مشکلی نداشتیم.
حسن اکبری افزود:ضمن اینکه ما از زمانی که این موضوع را خبر دار شدیم به دانشجویان اطلاع رسانی کردیم و در زمان اعلام شده برای سخنرانی آقای بذرپاش دانشجویی در محل سخنرانی جمع نشدند.
اکبری در پایان گفت:دیروز خبری در خبرگزاری فارس در مورد لغو سخنرانی آقای بذرپاش در دانشگاه بجنورد کار شده بود که این خبر در مورد دانشگاه بجنورد اشتباه بود و ما از رسانه ها خواهشمندیم که با دقت بیشتری به پوشش خبری بپردازند.
منبع: سایت دانشجویان بیدار http://danesh-bidar.com/new.aspx?id=3891112
1744/7189 خبرنگار بتول صارمی **انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال