مسئول در استانداری خراسان شمالی: مردم نباید در ادارات معطل شوند

بجنورد -ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی گفت: رویکرد اصلی دولت رسیدگی به مقوع به کار مردم در همه بخش ها است و به همین منظور تلاش می شود تا مردم در ادارات معطل نشوند.

ولی قلیچی روز چهارشنبه در ستاد انتفاضه و هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی خراسان شمالی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم ، رسیدگی به مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم از اولویت‌های کاری مسئولان دولتی است.
وی با بیان این که دفاع از ارزش های انقلاب وظیفه تمام آحاد مردم است افزود: مسئولان استان هم در کنار مردم سعی کرده اند تا در مراسم های مذهبی حضوری پررنگ داشته باشند.
وی با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی تصریح کرد: در این راستا باید تولید محتوای منطبق با ارزش های انقلابی و دینی برای کودکان و نوجوانان انجام گیرد تا این قشر با جنایت های آمریکا آشنا شوند.
قلیچی گفت: این هفته فرصت مغتنمی است تا با خلق برنامه های فاخر و اثرگذار، بتوانیم اذهان و افکار عمومی را نسبت به حقوق بشر ایرانی، اسلامی آشناتر کنیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز با بیان این که مسئولان استانی در مراسمات مذهبی پررنگ تر ظاهر شوند خاطرنشان کرد: حضور مسئولان در این مراسم نشان دهنده اهمیت و پایبندی آنها به اصول و ارزشهای اسلام است.
وی با یادآوری اتفاق های مهمی که در تیرماه 1360 افتاد ، افزود: انفجار در حزب جمهوری اسلامی ، بمباران شیمیایی سردشت ،سرنگون شدن هواپیمای مسافربری ایران از اتفاقاتی مهم است که از ششم تا 12 تیرماه این سال در کشور رخ داد و به همین مناسبت به فرمان رهبر معظم انقلاب این هفته به نام بازخوانی حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.
حجت الاسلام محمدعلی سالاری فر افزود: نمایش اقدامات خصمانه و روش‌های ددمنشانه آمریکا در مواجهه با کشورها از جمله اهداف هفته حقوق بشر آمریکایی است.
وی گفت: هفته حقوق بشر آمریکایی می تواند آینه ای برای انعکاس نفاق، دورویی و دروغگویی قدرتهای استکباری مدعی حقوق بشر و فرصتی برای افشاگری و نمایاندن چهره واقعی آمریکای جنایتکار باشد.
سالاری فر در مورد اهمیت هفتم تیر هم یادآور شد: هفتم تیر مصادف است با 21 رمضان و شب قدر به همین دلیل مراسمی به این مناسبت در مصلای بجنورد برگزار می شود.
وی همچنین با اشاره به مراسم روز قدس گفت: این روز فرصت مناسبی است تا بتوانیم مظلومیت مردم فلسطین و زورگویی‌ها ی استکبار را بیش از گذشته فریاد بزنیم که این مهم هم بر عهده روحانیون و مسئولان استانی است.
دراین جلسه برنامه های هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در استان تشریح شد.
6003/ 6042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال