کیم سئونگ هو ماهی دید؛فرهنگ وگردشگری ندید

کیم سئونگ هو ماهی دید؛فرهنگ وگردشگری ندید

ساری-ایرنا- پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری 'گردشگر آنلاین' روز جمعه در یادداشتی با عنوان بی سلیقگی در سفر سفیر کره به مازندران “کیم سئونگ هو” ماهی دید؛ فرهنگ و گردشگری ندید، ضمن انتقاد از عدم معرفی فرهنگ و جاذبه های گردشگری استان توسط مدیران به سفیر کره سفر مقامات خارجی به مازندران را نیازمند اتاق فکر هوشمند عنوان کرد.

جمعه, آذر 10, 1396 16:8
ما و توقف کیهان؟

ما و توقف کیهان؟

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز دوشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' ما و توقف کیهان؟!' ، بر برخورد قانونی مجریان با متخلفان رسانه ای و فعالیت نشریات به دور از سلیقه های سیاسی تاکید کرد.

دوشنبه, آبان 22, 1396 14:25
حضرات دولت محترم دوازدهم ! اینَ تذهبون ؟!

حضرات دولت محترم دوازدهم ! اینَ تذهبون ؟!

ساری -ایرنا- روزنامه 'بشیر' چاپ ساری در شماره روز پنجشنبه خود در یادداشتی با عنوان 'حضرات دولت محترم دوازدهم! اینَ تذهبون ؟! درخصوص انتخاب استاندار جدید با درجه سرداری' ، خواستار وفای به عهد رئییس جمهوری در انتخاب گزینه های بومی کاربلد برای استانداری شد.

پنجشنبه, آبان 04, 1396 13:0
آقای ترامپ! ایران بیش از هشتاد میلیون پاسدار دارد

آقای ترامپ! ایران بیش از هشتاد میلیون پاسدار دارد

ساری -ایرنا- روزنامه 'بشیر' چاپ ساری در شماره روز یکشنبه خود در یادداشتی با عنوان 'وحدت رمز موفقیت و پیروزی ما، آقای ترامپ! ایران بیش از هشتاد میلیون پاسدار دارد' به تحلیل سخنان رئیس جمهور امریکا و لزوم حفظ وحدت داخلی ایران پرداخت.

یکشنبه, مهر 23, 1396 10:26
استاندار مازندران در یک قدمی انتخاب و معرفی!

استاندار مازندران در یک قدمی انتخاب و معرفی!

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز دوشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' استاندار مازندران در یک قدمی انتخاب و معرفی ' به بررسی عملکرد و انتخاب استانداران مازندران پرداخت و پیش بینی کرد استاندار جدید روز چهارشنبه هفته جاری معرفی شود.

دوشنبه, مهر 10, 1396 10:46
انتخاب استاندار  و دو سئوال بی پاسخ

انتخاب استاندار و دو سئوال بی پاسخ

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' در تازه ترین شماره خود مطلبی با عنوان ' انتخاب استاندار و دو سئوال بی پاسخ ' ، نحوه انتخاب استانداران را نقد کرده است .

سه شنبه, مهر 04, 1396 8:39
حزب فروشی و احزاب یک نفره

حزب فروشی و احزاب یک نفره

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز سه شنبه خود در یادداشتی با عنوان ' حزب فروشی و احزاب یک نفره ' به روند رشد قارچ گونه احزاب سیاسی بدون استانداردهای لازم و به گونه ای حزب فروشی در کشور انتقاد کرد.

سه شنبه, شهریور 14, 1396 10:39
زنان و مدیریت

زنان و مدیریت

ساری-ایرنا-روزنامه 'بشیر' چاپ ساری در شماره روز دوشنبه خود در یادداشتی با عنوان 'زنان و مدیریت' ضمن یادآوری نقش زنان در روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، از کاهش سهم آنان در مدیریت کلان اجرایی کشور با معرفی اعضاء کابینه دولت دوازدهم انتقاد کرد.

دوشنبه, مرداد 30, 1396 11:38
26 مرداد سال روز آزادی اسراء و نتیجه تدبیر و قاطعیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی

26 مرداد سال روز آزادی اسراء و نتیجه تدبیر و قاطعیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز پنجشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' 26 مرداد سال روز آزادی اسراء و نتیجه تدبیر و قاطعیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی' ضمن گرامیداشت این روز به تبیین نقش و قاطعیت رئیس جمهور وقت ایران در روند آزادسازی اسرا پرداخت.

پنجشنبه, مرداد 26, 1396 12:42
هشدار زیست محیطی

هشدار زیست محیطی

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز چهارشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' هشدار زیست محیطی ' خواستار رسیدگی مسئولان به وضعیت ورود انواع فاضلاب های شیمیایی شهرک صنعتی بابل کنار به رودخانه بابلرود و جلوگیری از آسیب های گوناگون زیست محیطی آن شد.

چهارشنبه, مرداد 25, 1396 12:44
در بر همان پاشنه سابق می چرخد؟

در بر همان پاشنه سابق می چرخد؟

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز دوشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' در بر همان پاشنه سابق می چرخد؟! ' با تاکید بر استقلال قوا ، لحاظ کردن دیدگاه نمایندگان و ائمه جمعه در انتصابات ارکان شهری را عرفی غلط و در حال تکرار در دولت آینده خواند.

دوشنبه, مرداد 23, 1396 11:30
نوآمدگان سیاست

نوآمدگان سیاست

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز دوشنبه خود طی یادداشتی با عنوان ' نوآمدگان سیاست ' از حمله برخی افراد که آنان را فاقد هرگونه سابقه در انقلاب اسلامی نامید به دستاوردها و شخصیت های برجسته نظام انتقاد کرد و آنها را خوارج جاهل مسلک همصدا با دشمنان توصیف کرد.

دوشنبه, مرداد 16, 1396 11:21
افشا کنید اگر...

افشا کنید اگر...

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز شنبه خود در یادداشتی با عنوان ' افشا کنید اگر ... ' ، شفافیت در امور بویژه اداره نظام را از ویژگی های انقلاب و سیره امام و رهبری و بیان شفاف کاستی ها و تخلفات را ضامن سلامت جامعه و الزامی برشمرد.

شنبه, مرداد 14, 1396 12:22
پایان باج خواهی گاز

پایان باج خواهی گاز

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری روز چهارشنبه در یادداشتی با عنوان ' پایان باج خواهی گاز ' ضمن تبیین ضرورت و پیامدهای ارزشمند انتقال گاز دامغان به ساری ، بهره برداری این طرح را از افتخارات دولت یازدهم عنوان کرد.

چهارشنبه, مرداد 11, 1396 10:45
شهامت در جنگ ، شجاعت در صلح

شهامت در جنگ ، شجاعت در صلح

ساری - ایرنا - روزنامه بشیر در شماره روز چهارشنبه خود در مطلبی با عنوان ' شهامت در جنگ ، شجاعت در صلح ' ، موضوع پذیرش قطعنامه 598 را با امضای برجام مقایسه کرده است .

چهارشنبه, مرداد 04, 1396 18:8
اصولگرایان ، میزبان سفره اصلاح طلبان؟!

اصولگرایان ، میزبان سفره اصلاح طلبان؟!

ساری - ایرنا - پایگاه خبری - تحلیلی ' مازندنومه ' که تحولات مازندران را پوشش می دهد روز سه شنبه در مطلبی با عنوان ' اصولگرایان میزبان سفره اصلاح طلبان؟! ' از وضعیت ایجاد شده پس از انتخابات 29 اردیبهشت و تلاش عده ای برای مصادره کردن آرای مردم به نفع خود انتقاد کرده است .

سه شنبه, مرداد 03, 1396 13:7
بلاتکلیفی موسیقی در برخی شهرهای مازندران چرا؟

بلاتکلیفی موسیقی در برخی شهرهای مازندران چرا؟

ساری - ایرنا - روزنامه بشیر در شماره روز یکشنبه خود در مطلبی با عنوان ' بلاتکلیفی موسیقی در برخی شهرهای مازندران چرا؟ ' از برخورد سلیقه ای با موسیقی در برخی نقاط کشور انتقاد کرده است .

یکشنبه, مرداد 01, 1396 9:47
هیاهو برای هیچ

هیاهو برای هیچ

ساری-ایرنا- پایگاه خبری -تحلیلی ' مازندنومه ' روز دوشنبه در مطلبی با عنوان ' هیاهو برای هیچ ' نسبت به اختلاف افکنی میان هواداران دولت دکتر روحانی و تبعات تشدید این اختلافات هشدار داد .

دوشنبه, تیر 26, 1396 12:25
آدم های کوچک با بلندگوهای بزرگ

آدم های کوچک با بلندگوهای بزرگ

ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز شنبه خود در یادداشتی با عنوان ' آدم های کوچک با بلندگوهای بزرگ ' نسبت به سوء استفاده ' عده ای قلیل ' از مناصب و تریبون های در اختیار و ' طرح مطالب کذب سست کننده باور مردم به مسولان خدوم نظام ' ، انتقاد کرد.

شنبه, تیر 24, 1396 14:26
` مازندران مدیر پَرور و مدیر کُش `

' مازندران مدیر پَرور و مدیر کُش '

ساری – ایرنا – هفته نامه ' تیتر هفته ' چاپ مازندران در تازه ترین شماره خود در مطلبی با عنوان ' مازندران مدیر پَرور و مدیر کُش ' ، به بررسی این موضوع پرداخته است .

چهارشنبه, تیر 21, 1396 17:41
ورشکستگان انتخاباتی سر رئیس جمهور را دور دیدند

ورشکستگان انتخاباتی سر رئیس جمهور را دور دیدند

ساری - ایرنا - روزنامه بشیر در شماره روز چهارشنبه خود در مطلبی با عنوان ' ورشکستگان انتخاباتی سر رئیس جمهور را دور دیدند ' از منتقدان انتخاباتی دولت دوازدهم انتقاد کرد .

چهارشنبه, تیر 21, 1396 16:41
آرام چه نوشته که خواب مخالفان دولت را آشفته کرد؟

دفاع مدیرکل بهزیستی مازندران از این سازمان و دولت یازدهم

آرام چه نوشته که خواب مخالفان دولت را آشفته کرد؟

ساری - ایرنا - مدیرکل بهزیستی مازندران در مطلبی که روز دوشنبه در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل منتشر شد ، به بهانه دفاع از رئیس سازمان بهزیستی کشور ، عملکرد دولت یازدهم در این استان را تشریح کرده است .

دوشنبه, تیر 19, 1396 15:42
نه به دار است نه به بار

نه به دار است نه به بار

ساری - ایرنا - روزنامه بشیر در شماره روز دوشنبه خود در مطلبی با عنوان ' نه به دار است و نه به بار ' ، گمانه زنی ها در باره مسئولیت های استانی و شهرستانی در دولت دوازدهم را نقد کرده است .

دوشنبه, تیر 12, 1396 19:43
در انتظار انتصاب شایستگان ؛ از چهره ای عالم و مقبول حمایت کنیم

در انتظار انتصاب شایستگان ؛ از چهره ای عالم و مقبول حمایت کنیم

ساری -ایرنا- پایگاه خبری -تحلیلی ' مازندنومه ' روز شنبه در یادداشتی با عنوان 'در انتظار انتصاب شایستگان ؛ از چهره ای عالم و مقبول حمایت کنیم ' بر ضرورت به کارگیری اصلاح طلبان در کابینه دولت دوازدهم و اجماع نظر این گروه برای انتصاب شایسته ترین ها تاکید کرد.

شنبه, تیر 10, 1396 14:40
شمالی ها و غیر شمالی ها

شمالی ها و غیر شمالی ها

ساری - ایرنا- روزنامه ' وارش ' چاپ ساری در شماره روز شنبه خود در سرمقاله ای با عنوان ' شمالی ها و غیر شمالی ها ' ، مفهوم گردشگر و مسافر را برای استان های شمالی مورد بررسی قرار داده است . .

شنبه, تیر 10, 1396 13:53
صفحه 1 از 4 1 | 2 | 3 | 4

بیشتر ...