140 واحد مسکونی خسارت دیده در جویبار به بانک معرفی شدند

ساری – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جویبار گفت: صاحبان 140 واحد مسکونی خسارت دیده سیل این شهرستان، برای دریافت تسهیلات تعمیری به بانک های عامل معرفی شده اند.

محسن باقری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، خسارت سیل در شهرستان جویبار را 833 واحد مسکونی اعلام کرد و گفت: 25 واحد مسکونی نیازمند بازسازی مجدد است.
وی با بیان اینکه به تمام این واحدها وام تعمیری و معیشتی تعلق نمی گیرد، افزود: به محض هماهنگی در بانک ها، ما هم نسبت به معرفی مابقی خسارت دیدگانی که می توانند از وام های تعمیری و معیشتی دریافت کنند، اقدام خواهیم کرد.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان جویبار مبلغ وام معیشتی و تعمیری را بین 12 میلیون تا 15 میلیون تومان اعلام کرد.
باقری در خصوص وام بلاعوض به خسارت دیدگان سیل در شهرستان جویبار، گفت: تاکنون 737 نفر از خسارت دیدگان سیل در این شهرستان وام بلاعوض از مبلغ 2 میلیون تا پنج میلیون تومان دریافت کرده اند.
وی با بیان اینکه در این شهرستان یک مورد پی کنی در روستای انارم انجام شده است، افزود: تاکنون آواربرداری در یک واحد مسکونی در روستای لاریم انجام شده و بعد از مساعد شدن شرایط آب و هوایی نسبت به آواربرداری در یک واحد مسکونی در روستای لاریم و یک واحد مسکونی دیگر هم در روستای انارمرز اقدام خواهیم کرد.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان جویبار در خصوص تحویل سیمان رایگان بین خسارت دیدگان سیل در این شهرستان ، گفت که تاکنون 660 پاکت سیمان رایگان بین خسارت دیدگان این شهرستان توزیع شده است.
سیل اواخر اسفندماه گذشته و 12 فروردین ماه 98حدود یک هزار و 500 میلیارد تومان به بخش های کشاورزی، مسکونی و زیربناهای استان مازندران خسارت زد.
7334/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال