مدیرکل جدید راهداری مازندران معرفی شد

ساری - ایرنا - عباس علی نجفی روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری به عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مدیرکل جدید راهداری مازندران در این مراسم گفت : با توجه به گردشگر پذیر بودن استان مازندران و جایگاه سوم استان در تردد خودرویی در کشور بالا بردن سطح امنیت در جاده ها مهم ترین هدف پیش روی راهداری است.
نجفی افزود : تعامل با صنوف شرکت های حمل و نقل مسافر در جهت ارتقاع سیاست های سازمانی همچنین استقبال از سرمایه گذران در تاسیس استراحتگاههای بین جاده ای از دیگر برنامه های این سازمان است.
عباس علی نجفی مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران پیش از این سمت معاونت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران را در اختیار داشت.
در این مراسم از خدمات احمد آفرین محمدزاده مدیر کل پیشین راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران هم تجلیل شد.
مازندران 10 هزار و400 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان حدود سه هزار کیلومتر آن محور های اصلی است و سالانه بیش از 300 میلیون تردد در این استان به ثبت می رسد.
کندوان، هراز و فیروزکوه سه محور اصلی ارتباط مازندران با پایتخت و غرب کشور است و محور کیاسر هم ارتباط این استان را با سمنان برقرار می کند. این محورها در عین حال یکی از مهم ترین مسیرهای گردشگری مازندران به شمار می روند.
همچنین 2 محور در شرق و غرب استان راه ورودی مازندران از استان گلستان و گیلان می باشد.
7335/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال