امام جمعه ساری :

ترویج ارزش های دینی توسط رسانه ها قابل تقدیر است

ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت : تلاش رسانه ها برای تبلیغ و ترویج ارزش های دینی و پوشش مراسم سیاسی - عبادی قابل تقدیر است و لازم است این رروند ادامه یابد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری به پوشش راهپیمایی 22 بهمن به عنوان نمونه ای از تلاش رسانه ها اشاره کرد و افزود: رسانه های خبر اینگونه به جهانیان فهماندند که تبلیغات دشمنان در اراده مردم مومن و ولایی تاثیری ندارد.
وی گفت : زحمات رسانه های خبری متعهد در حالیست که دشمنان برای خدشه دار کردن نظام الهی از هیچ تبلیغ سویی رویگردان نیستند و در این راه هزینه های هنگفتی متحمل می شود.
نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری افزود : تبلیغات و دروغ پراکنی های دشمنان در فضای مجازی برای ملتی که پایبند اصول و ارزش های معنوی هستند و برای دفاع از آنها از جان خویش می گذرند هیچ تاثیری ندارد ، چنان که دیدند که حتی جوانان و نوجوانان برغم تبلیغات منفی دشمنان با حضور در راهپیمایی 22بهمن چگونه از یادگار پدرانشان حمایت کردند.
خطیب جمعه ساری گفت : کسانی که عقیده دارند بدون رابطه با استعمارگران نمی توان زندگی کرد، با فرهنگ عاشورایی که مردم پایبند آن است منافات دارد و از افتخارات روحانیون همین بس که هیچ سند استعماری را در طول تاریخ امضا نکردند و اکنون نیز همین امر ادامه خواهد داشت و هر نشستی با کشورهای جهان تنها در صورت حفظ سربلندی ایران اسلامی صورت خواهد گرفت.
طبرسی افزود : رهبر عادل و متقی، قرآن، پیامبر و ائمه اطهار از نعمت های بزرگی هستند که دشمنان از آنها بی بهره اند لذا نمی توانند در مقابل ایران اسلامی سر بلند کرده و ادعای قدرت کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی مازندران همچنین ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت و اظهار داشت : ایشان در طول تاریخ بشریت تنها کسی هستند که نطفه اشان با میوه های بهشتی منعقد شد و حتی سایر معصومان از این موهبت بی بهره هستند.
طبرسی نامگذاری روز زن و روز مادر همزمان با تولد حضرت زهرا (س) را از افتخارات جمهوری اسلامی دانست و افزود : زنان جامعه ای که از این نعمت بزرگ برخوردارند نباید دستخوش تبلیغات منفی شده و به بد حجابی روی آورند.
وی از اعتیاد، اختلاس، بدحجابی، ازدواج های پر تجمل، آمار طلاق و غیره به عنوان نابه هنجاری های جامعه یاد کرد و گفت : با پیروی از بانوی بزرگ جهان اسلام، این معضلات بطور چشمگیری کاهش می یابد.
9919/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال