استاندار مازندران:

حضورگسترده مردم در راهپیمایی22 بهمن نشانگر بلوغ سیاسی است

ساری-ایرنا- استاندار مازندران گفت: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که نشانگر بلوغ سیاسی است، بصیرت انقلابی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

احمد حسین زادگان روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ساری در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : ملت ما یک بار دیگر نشان داد که همواره حامی نظام جمهوری اسلامی است و با حضورشان توطئه دشمنان را خنثی کردند.
وی گفت: قطعا دشمنان نظام جمهوری اسلامی به اشتباه محاسباتی خود در مورد وفاداری ملت ایران پی می برند و این نقطه آغازی برای شروع دهه پنجم انقلاب اسلامی است.
نماینده عالی دولت در مازندران افزود : مردم ما نشان دادند که با وجود برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی همچنان پای نظام خود ایستاده اند و در برابر هر ناملایمات خارجی از آن دفاع می کنند.
حسین زادگان اظهار داشت: ما به عنوان مسئولان جمهوری اسلامی و خدمتگزار ملت باید قدردان این حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن باشیم و تمام تلاش خود را برای کاهش بار مشکلات اقتصادی و معیشتی از دوش ملت انجام دهیم.
وی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم استان مازندران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی حماسی 22 بهمن ابراز امیدواری کرد تا مسئولان بتوانند با کار و تلاش از این مردم قدردانی کنند.
راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساری از ساعت 9.30 از میدان ساعت این شهر شروع و در میدان امام خمینی (ره) این شهر با سخنرانی وزیر اقتصاد و دارایی خاتمه خواهد یافت.
6982/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال