استاندار مازندران:

رشادت های شهدا را فراموش نخواهیم کرد

ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: تحت هیچ شرایطی رشادت های شهدای گرانقدر در دوران هشت سال دفاع مقدس و خانواده های معززشان را فراموش نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد حسین زادگان روز سه شنبه در دیدار با خانواده شهدای همرزمش سید جواد و سید صادق میرابراهیمی در بابل افزود: دیدار با خانواده شهدا برای ما یک افتخار است و ضمن احوال پرسی از این بزرگان گوشزدی برای ما مسئولان محسوب می شود.
وی افزود: در این مقطع از زمان نیازمند دعای خیر پدران و مادران شهید می باشیم تا در خدمت رسانی به مردم شریف موفق عمل کنیم.
او ادامه داد: همه ما باید تلاش کنیم تا شرمنده شهدا، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی نباشیم و از تمام فرصت برای خدمت رسانی به مردم بهره گیریم.
شهیدان سید صادق میر ابراهیمی و سید جواد میر ابراهیمی دو برادر شهیدی هستند که به ترتیب در بیست و ششم اسفند ۵۹ و چهار دهم اسفند ۶۵ در سوسنگرد و شلمچه به شهادت رسیدند.
استاندار مازندران در اولین جلسه شورای اداری بعد از معارفه اش که سه شنبه هفته پیش برگزار شد وعده داده بود که جلسات شورای اداری و ملاقات‌های عمومی را به شهرستان ها خواهد برد و در همین راستا اولین سفر شهرستانی خود صبح امروز به در بابل حضور یافت و بعد از دیدار با حجةالاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل و خانواده ی شهیدان سید جواد و سید صادق میر ابراهیمی، در آستانه امامزاده قاسم (ع) این شهرستان حضور یافت و به مقام شهید گمنام در این آستانه ادای احترام کرد .
همچنین استاندار مازندران امروز برای گره‌گشایی از کارهای بابلی ها در ملاقات عمومی در فرمانداری این شهرستان حضور می یابد.
بازدید از چهار طرح نیمه تمام اولویت دار بابل از جمله روند بازسازی ورزشگاه هفت تیر بابل، سایت زباله انجیلسی ، تصفیه خانه بزرگ آبرسانی به شهرهای گروه الف ( بابل، بابلسر فریدونکنار ) و ساماندهی بابلرود از دیگر برنامه های استاندار مازندران در سفر به بابل است.
7343/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال