نماینده ولی فقیه در مازندران:

همه برای جبران عقب ماندگی به استاندار کمک کنند

ساری- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه مازندران یک کشور کوچک است و نیاز به همراهی و همدلی ویژه برای توسعه دارد، گفت: همه باید برای جبران عقب ماندگی های استان، استاندار جدید را همراهی و کمک کنند.

به گزارش ایرنا، آیت الله نورالله طبرسی روز پنجشنبه در مراسم معارفه بیست و سومین استاندار مازندران در ساری افزود: وفاق ، همدلی و انسجام نیروهای موثر در کنار هم کمک کننده به نماینده عالی دولت در استان است.
وی برای احمد حسین زادگان آرزوی موفقیت کرد و ادامه داد: ایشان نیروی متدین بومی آشنا به گرفتاری و عقب ماندگی استان مازندران است.
طبرسی بیان داشت: نمایندگان مردم مازندران در مجلس شوررای اسلامی، خبرگان رهبری و همه روشنفکران باید دست به دست هم مقوله پیشرفت و توسعه استان را توجه تا محقق شود.
امام جمعه مرکز استان مازندران با اشاره به اینکه بحث شخص نیست و رسیدن به پست و مقام در نظام جمهوری اسلامی همراه با مسئولیت پذیری است، اظهار داشت: ساختار زیر ساخت مازندران باید به سمت و سویی برود تا مردم استان و کشور احساس راحتی و آرامش کنند.
آیت الله طبرسی مازندران را استانی سیاسی و فوق العاده توصیف کرد و ادامه داد: چراکه مازندران همانند یک کشور است و مازندران علاوه بر استانداری، کشوری کوچک با جمعیت شناور بیش از 5میلیون نفر است.
وی تاکید کرد که مازندران با همه مشکلاتی که دارد باید مدیریت شود و با وحدت و انسجام و دست به دست هم دادن ها باید استان را توسعه بدهیم.
وی با بیان اینکه 22استاندار در مازندران آمده اند و بدانید کرسی ها عاریه و امانت هستند، گفت: باید استفاده و بهره برداری از آن برای خدمت به خلق را جدی بگیریم و کارنامه روشن از خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی به ثبت برسانیم.
**** انتقاد از کوتاه شدن عمر مدیریت ارشد مازندران
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از کوتاه شدن عمر مدیریت ارشد این خطه شمال کشور انتقاد کرد و بخشی از عقب ماندگی مازندران را ناشی از کوتاه بودن عمر استانداران دانست.
آیت الله علی معلمی در این مراسم گفت: در شرایط فعلی میانگین عمر استانداران در این استان حدود 1.5 سال است که برای جبران عقب ماندگی باید به عمر مدیریت ارشد مازندران از سوی دولت توجه شود.
وی با اشاره به انتصاب استاندار بومی برای مازندران خواهان وحدت و همدلی مسوولان برای کمک به توسعه استانی و پرهیز از نگاه های سیاسی از سوی مدیریت ارشد و توسعه متوازن در مازندران شد.
*** اتحاد راهکار توسعه استان
رئیس مجمع نمایندگان مازندران اتحاد و همدلی را بستر مناسب برای توسعه دانست و انتخاب مدیر بومی و ارتقاء مدیریت ارشد استان به عنوان وزیر و انتخاب مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از این خطه شمال کشور را ناشی از وحدت و همدلی دانست.
علی اسماعیلی با اشاره به ارتقاء استاندار سابق مازندران به عنوان وزیر راه و شهرسازی افزود : این استان در حوزه راه ومسکن مشکلات زیادی دارد که باید از سوی استاندار جدید با کمک وزیر راه و شهرسازی به رفع این معضل توجه شود.
احمد حسین زادگان به طور رسمی به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی معرفی شد.
آیین معارفه حسین زادگان با حضور وزیر راه و شهرسازی که خود پیش از این استاندار مازندران بود و همچنین سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور،نماینده ولی فقیه در استان و تمامی اعضای شورای اداری استان به همراه خبرنگاران رسانه ها برگزار شد.
محمد اسلامی آذرماه پارسال به عنوان استاندار مازندران کارش را شروع کرد و آبان ماه امسال با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی سکان وزارت راه و شهرسازی را در دست گرفت.
هیات دولت هفته گذشته بنا بر پیشنهاد وزیر کشور احمد حسین زادگان را به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران منصوب کرد.
حسین زادگان پیش از انتصاب به عنوان استاندار ، سرپرست استانداری مازندران را با حفظ سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر عهده داشت.
وی همچنین سابقه فرمانداری ساری در دولت تدبیر و امید و فرماندار مرکز مازندران و نوشهر در دولت اصلاحات را در کارنامه اش دارد.
6990/6982/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال