استقبال مردم مازندران از قهرمانان معلول پارا آسیایی

ساری - ایرنا - ورزشکاران معلول مازندرانی که در مسابقات پارا آسیایی افتخار آفریده بودند، امروز در ساری مورد استقبال ورزش دوستان و مردم این استان قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، قهرمانان و مدال آورندگان مازندرانی هجدهمین دوره از مسابقات پارا آسیایی جاکارتای اندونزی امروز (دوشنبه ) وارد استان شدند و در مرکز استان مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفتند.
گفتنی است ورزشکاران مازندران در این دوره از مسابقات پارا آسیایی، توانستند 6 مدال طلا و 2 نقره و یک برنز کسب کنند.
11 ورزشکار به همراه سه داور و سه مربی از استان مازندران تیم ملی ایران را در این دوره از مسابقات پارا آسیایی همراهی کردند.
در این دوره از مسابقات مازندران سه ورزشکار معلول با نام های رمضان صالحی از ساری، مجید لشکری از قائمشهر و مرتضی مقداد از تنکابن در رشته والیبال نشسته داشت که هر سه به همراه تیم ملی والیبال نشسته کشور موفق به کسب مدال طلا شدند.
همچنین وحید سعادت فر و حکیم منصوری از آمل 2 نماینده مازندران در رشته بسکتبال معلولین بودند که به مدال طلای این دوره از مسابقات آسیایی نائل آمدند.
در جودوی نابینایان نیز احسان موسی نژاد از شهرستان قائمشهر دیگر نماینده مازندران بود که مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کرد و خیرالله زاده از بابل هم در انفرادی و هم در جدول گروهی موفق به کسب مدال نقره شد.
حمزه محمدی معلول اهل شهرستان ساری نیز توانست در رشته وزنه برداری مدال برنز را بر گردن خود بیاویزد تا کارنامه مازندران در هجدهمین دوره از مسابقات پارا آسیایی جاکارتا با 6 مدال طلا و 2 مدال نقره و یک برنز بسته شود.
همچنین خانم عالیه محمدی در رشته تیر اندازی، امید رکیده و شهرام حسن پور در رشته دو و میدانی از دیگر نماینده های مازندران در این دوره از مسابقات جاکارتا بودند که موفق به کسب مدال نشدند.
بازی‌های آسیایی، یک دوره مسابقات چند ورزشی است که در سطح قاره آسیا برگزار می‌شود و این دوره از مسابقات در شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی میزبانی شد.
7335/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال