نخستین بخشدار زن در استان مازندران منصوب شد

ساری - ایرنا - نخستین بخشدار زن در استان مازندران ، امروز (چهارشنبه) به عنوان بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار معارفه شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری مازندران، پوپک محمدی که پیش از این مسئولیت دفتر اجتماعی فرمانداری بابلسر را در دست داشت ، با حضور معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استاندار مازندران در محل فرمانداری فریدونکنار به عنوان نخستین بانوی بخشدار مازندران معارفه شد.
خانم محمدی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم اجتماعی است .
معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استاندار مازندران در مراسم معارفه گفت: ارتقاء سهم مدیریتی بانوان به عنوان نیروهای متخصص و علمی جامعه ، از برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید است که به صورت جدی در استان مازندران در حال پیگیری است.
احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونکنار همچنین با اشاره به اینکه سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران، افزایش رضایتمندی مردم در همه ی حوزه ها است، گفت: ارتباط نزدیک و همدلی حاکمیت و مردم، توطئه های دشمنان را ناکام می کند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: پرهیز از دعواهای سیاسی و جناحی جهت حفظ منافع ملی، قانون‌ گرایی، برقراری عدالت و مبارزه با فساد ضروری است.
حسین زادگان راهکار رفع نارضایتی مردم را مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی دانست و گفت: فساد در سیستم اداری عامل از بین رفتن اعتماد مردم می شود، بنابراین باید با شناسایی فرایند های فساد آور و رفع آن ها، در ارتقاء سلامت اداری تلاش کرد.
در چند سال گذشته بسیاری از بانوان فرهیخته کشور در پست های مختلف مدیریتی از معاونت رئیس جمهور تا عرصه های مدیریتی در استان به کار گرفته شدند.
از نظر سوادو تحصیلات بانوان استان مازندران در جایگاه ممتازی در میان استان های کشور قرار دارند که بکارگیری استعداد و اندوخته های علمی آنان برای توسعه متوازن استان ضروری است.
7335/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال