کندوان جمعه یک طرفه می شود

ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محور های این استان از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه 23 تیر ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، پلیس راهور مازندران اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 ظهر امروز آغاز می شود و تا 6 صبح شنبه 23تیر ماه برقرار است .
بر این اساس ، تردد هر نوع موتور سیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه ممنوع خواهد بود .
** محور کندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .
** محور هراز
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
- براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز(چهارشنبه) و هشت صبح تا 12 شب روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیرماه در جاده هرازممنوع است .
علاوه بر این برای محور فیروزکوه محدودیت ترافیکی در روزهای پایانی هفته اعمال نخواهد شد .
پلیس راه مازندران نیز اعلام کرد که در صورت کاهش حجم تردد در محور های استان احتمال لغو محدودیت ترافیکی وجود دارد .
فرمانده پلیس راه مازندران به ایرنا گفت: با توجه به افزایش دما و گرمای هوا در استان های کشور ، در هفته های آتی شاهد افزایش ورود مسافران و گردشگران به استان مازندران خواهیم بود.
سرهنگ قدمی افزود: با توجه به روستایی بودن بسیاری از مردم مازندران و گرمای هوا در این فصل، پیش بینی می شود در آخر هر هفته شاهد تردد مردم به سمت روستاهای ییلاقی باشیم که با ترافیکی شدن محور های کوهستانی استان به چند برابر از رانندگان و مسافران خواست که در تردد از محور های استان بخصوص هنگام ترافیک ، صبر و بردباری داشته باشند و به هشدارهای نیروهای راهور توجه کنند .
** هوای مازندران گرم می شود
بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی مازندران ،از امروز تا روز شنبه اینده آسمان محور های مواصلاتی مازندران ، صاف و آفتابی و با کاهش دما و وزش باد خنک در ساعات بعد از ظهر همراه است.
همچنین وضعیت جوی در مناطق جلگه ای و ساحل استان مازندران از امروز تا روز شنبه ، صاف همراه با افزایش محسوس دما و پایداری هوای گرم پیش بینی می شود.
7335/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال