درخشش کشتی گیران مازندرانی در رقابت های کشتی نوجوانان جهان

ساری- ایرنا- تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در کرواسی با درخشش پنج کشتی گیر مازندرانی با اقتدار قهرمان نوجوانان جهان شد.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای 11 تا 13 تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد و در پایان این رقابت ها، رحمان عموزاد خلیلی در وزن 45 کیلوگرم و امیر حسین زارع در وزن 110 کیلوگرم از مازندران 2 طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.
همچنین سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی خلیلی و محمد کریمی در اوزان 51، 60 و 65 کیلوگرم از مازندران هم به برنز این دوره از رقابت ها دست یافتند.
شهرام جعفری رییس هیات کشتی بهشهر با اعلام اینکه 2 تن از این ورزشکاران نوجوان رحمان عموزاد خلیلی در وزن 45 کیلوگرم و علی اکبر فضلی خلیلی در وزن 60 کیلوگرم از خلیل شهر شهرستان بهشهر هستند که رحمان عموزاد خلیلی به مدال طلا و علی اکبر فضلی خلیلی به مدال برنز این رقابت ها رسید.
وی گفت: تیم ملی کشتی آزاد کشورمان پس از کسب مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی در وزن 45 کیلوگرم با توجه به امتیازات بدست آمده پس از 22 سال و خارج از خانه به عنوان قهرمانی زودهنگام این رقابت ها رسید.
به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جهان 2018 در 11 تا 13 تیرماه در زاگرب کرواسی برگزار شد و ایران با 10 ورزشکار در این دوره از مسابقات حضور یافت.
در پایان رقابت ها، تیم کشتی ازادایران با 3 مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان 45، 92 و 110 کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن 80 کیلوگرم، 3 مدال برنز سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی و محمد کریمی در اوزان 51، 60 و 65 کیلوگرم و با کسب 152 امتیاز، به مقام قهرمانی جهان دست یافت.
پس از تیم ایران، تیم‌های آمریکا و روسیه به ترتیب با کسب 132 و 116 امتیاز دوم و سوم شدند.
/ 7332/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال