طرح نشاط معنوی در 135 بقعه امامزاده های مازندران اجرا می شود

ساری – ایرنا – مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برگزاری طرح نشاط معنوی در 135 بقعه امامزاده های استان در تابستان امسال خبرداد .

به گزارش روز سه شنبه اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی افزود : نام نویسی افراد برای شرکت در این طرح و کلاس های آن از امروز آغاز شد .
وی ادامه داد : این طرح به مدت 7 هفته و تا 31 مردادماه امسال ادامه دارد.
مدیر کل اوقاف مازندران با اشاره به اینکه همچنین 65 بقعه متبرکه استان میزبان طرح یک روزه نشاط معنوی با رویکرد اردویی زیارتی هستند، گفت : در این طرح از ظرفیت مبلغان روحانی و مربیان قرآنی استفاده می‌شود.
وی اضافه کرد : این مبلغان برنامه‌های زیرپوشش طرح اعم از مهارتی، ورزشی، قرآن، اردویی، آموزشی و مشاوره را اجرایی می‌کنند .
حجت‌الاسلام حیدری محتوای آموزشی این طرح را کتابچه حفظ موضوعی آیات قرآن کریم، کتاب‌های مهارت‌های زندگی، سبک زندگی اسلامی، زندگی به رنگ خدا، کتب احکام بویژه احکام نماز و تکلیف عنوان کرد.
وی تربیت نسل جوان و نوجوان برای حفاظت از نظام، انقلاب و اسلام را از اهداف اجرای این طرح ذکر کرد و گفت : کودکان و نوجوانان با حضور در کلاس های فرهنگی و هنری این طرح با مسائل دینی و مذهبی آشنا می شوند .
امسال و برای هفتمین سال پیاپی ، طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه امامزاده های مازندران برگزار می شود .
2096/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال