سودای قهرمانی شهروند ساری درلیگ برتر فوتسال ایران

ساری-ایرنا- شهروند ساری که چندین سال لیگ برتر فوتسال ایران را در پایین و میانه جدول تجربه کرد، برای سال آینده با وجود کناره گیری برخی ازتیم های فوتسالی به دلیل مشکل مالی (تاسیسات دریایی) سودای قهرمانی برسر دارد.

به گزارش خبرنگارایرنا، تنها نماینده مازنی ها دررقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران برای عملی کردن سودای بلندپروازانه اش ها حتی مذاکراتی را با وحید شمسایی کاپیتان اسبق تیم ملی و بازیکن سال آسیا در پنج دوره انجام داده است.
سابقه 10 دوره قهرمانی در تیم های مختلف فوتسالی ایران، قهرمانی با تیم ملی فوتسال ایران در آسیا و چندین عناوین ریز و درشت دیگر وحید شمسایی در فوتسال ایران گرچه می تواند شانس هر تیمی را برای قهرمانی باشگاه های ایران افزایش دهد، ولی برای باشگاه شهروند وابسته به شهرداری و شورای اسلامی شهر با محدودیت مالی پیراهن گشادی است که مشخص نیست سودی برای ساری و حتی استان داشته باشد.
*** مشکل مالی سد راه بلندپروازی مدیرعامل شهروند
شهرداری ساری که به دلیل مشکل مالی با بهانه قرار دادن اخطار وزارت کشور مبنی بر ممنوعیت تیمداری در لیگ برای شهرداری ها، با دست کشیدن از حمایت مالی تیم عمران ساری شیرازه این باشگاه را از هم پاشید به گونه ای که به لیگ یک سقوط کرد، چگونه می تواند هزینه گزافی را برای بستن تیم در حد قهرمانی بپردازد.
به نظر می رسد سعید نجاریان که ریاست کمیسیون شورای اسلامی شهر ساری همزمان با مدیرعامل شهروند بر عهده دارد، بهتر از هر کسی دیگری می داند که برای قهرمانی باید حداقل 3 تا 4میلیارد تومانی پول کنار بگذارد و تامین این میزان اعتبارحداقل در شرایط حال روز فعلی شهرداری و شورای شهر ساخته نیست.
تیم شهروند ساری در فصل گذشته رقابت های فوتسال باشگاه های ایران با وجود وعده کادر فنی و مدیرعامل برای قرارگیری در رده سوم تا چهارم در پایان فصل در رده هشتم قرار گرفت.
قرارگیری شهروند در این رده از بین 14 تیم به گونه ای ناگوار بود که مدیرعامل این باشگاه نخستین کسی بود که از این نتایج اعلام نارضایتی کرد.
*** حضور شمسایی در حد حرف
وحید شمسایی در گفت گویی حضور خود در تیم شهروند ساری به عنوان مسوول کادر فنی را در حد صحبت های اولیه رفاقتی با مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد.
سرمربی سابق تاسیسات دریایی در این گفت و گو که در فضای مجازی مازندران منتشر شد اعلام کرد که چنانچه برای فصل جاری به شهروند ساری بیاید هم به دلیل دیر بستن تیم و قرارداد با بازیکنان موثر نمی تواند این تیم را قهرمان کند.
شمسایی گفته بود که اگر قراردادش با شرایطی که تعیین کرده به خصوص وضعیت مالی با شهروند به نتیجه برسد در سال 98 می تواند قول قهرمانی بدهد.
کاپیتان اسبق تیم ملی ایران همچنین گفت که در شرایط فعلی مذاکراتی با چند تیم دیگر به جز شهروند ساری انجام داد و منتظر است تا یکی از این مذاکرات منجر به قرارداد شود.
اگرچه با وجود تماس مکرر با مدیرعامل باشگاه شهروند ساری به دلیل حضورشان در جلسات شورای شهر برای خبرنگارایرنا امکانپذیر نشد، ولی مدیر رسانه ای این باشگاه مذاکرات باشگاه با وحید شمسایی را برای هدایت شهروند تایید کرد.
رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران 15 تیرماه سال جاری با حضور 14 تیم استارت می خورد.
گزارش از حسین فلاحتی
/1899/6982

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال