قدردانی مسئولان مازندران از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران ، استاندار و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان روز شنبه با انتشار پیام و بیانیه از حضور شکوهمند و پرشور مردم استان در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار ضمن قدردانی از حضور پرشکوه ، حماسی و دشمن شکن مردم آگاه و روزه دار دیار علویان در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند : مردم این دیار بار دیگر عزم راسخ و اراده پولادین ملت بزرگ ایران اسلامی را در دفاع از مظلوم و مقابله با استکبار و صهیونسیم ظاهر کردند .
در بخشی دیگر از این پیام آمده است : مردم مازندران در این حماسه بی بدیل به ندای تاریخی امام راحل و منویات مقام معظم رهبری لبیک گفتند و فریاد مرگ بر صهیونیست‌های کودک‌کش و امریکای جهان‌خوار را طنین انداز کردند.
مسئولان ارشد مازندران تاکید کردند : شکی نیست این حضور شکوهمند بنیان خانه عنکبوتی صهیونیسم غاصب را متزلزل‌تر و اراده ملت مظلوم فلسطین و مسلمانان ستمدیده منطقه را برای مبارزه با ظلم و استکبار مستحکم‌تر خواهد کرد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز در بیانیه اش اعلام کرد : مردم مسلمان و روزه دار سراسر استان مازندران با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) بیعت کردند و اطاعت خود را از منویات حکیمانه ولی امر مسلمان جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) اعلام کردند .
در این بیانیه آمده است : این عزم و اراده خلل ناپذیر مردم قدرشناس و ولایتمدار استان در حمایت از آرمانهای دفاع مقدس انقلاب اسلامی و همدردی با ملت مظلوم فلسطین و دیگر ملت ها مسلمان جهان ستودنی است .
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران تاکید کرد : میهمانان ضیافت الهی با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، آزادی قدس شریف را فریاد زدند و خشم و انزجار خود را به نسبت به استعمار و جنایات ددمنشانه اسرائیل غاصب در سرزمین های اشغالی و نیز فتنه تروریست های تکفیری – سلفی در عراق ، سوریه و جنایات آل سعو بر ضد مردم مظلوم و ستمدیده یمن اعلام و محکوم کردند .
این شورا در پایان ضمن شکرگزاری از درگاه ایزد منان از حضور گسترده، از حضور پرشور و حماسی علما ، مسئولان دستگاههای اجرایی استان ، خانواده های شهداء ، جانبازان ، بسیجیان ایثارگر و اقشار همیشه در صحنه استان برای حضور در این راهپیمایی قدردانی کرد .
راهپیمایی روز قدس امسال در 54 نقطه استان مازندران برگزار شد .
1654/2096

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال