تصادف در جاده سوادکوه سه کشته برجای گذاشت

ساری - ایرنا - در ادامه سریال تصادفات جاده ای مازندران در روزهای بارانی ، تصادف صبح امروز دوشنبه در جاده سوادکوه سه کشته برجای گذاشت .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در گزارشی اعلام کرد : حادثه برخورد 2 دستگاه خودروی سواری تیبا و نیسان ساعت 9 امروز به مرکز ارتباطات اورژانس این استان اطلاع داده شد .
ذکریا اشکپور افزود : پس از اطلاع از وقوع این حادثه ، پرسنل اورژانس 115 شیرگاه به محل حادثه واقع در عبور شهرک صنعتی بشل در نزدیکی شهر شیرگاه اعزام شدند .
وی ادامه داد : براثر شدت زیاد برخورد این خودروها سه نفر از سرنشینان خودروها در دم جان باختند و تلاش پرسنل اورژانس برای نجات آنان تاثیری نداشت .
صبح امروز نیز برخورد اتوبوس و کامیون در جاده هراز هم هفت زخمی بر جای گذاشته بود.
سخنگوی اورژانس مازندران همچنین به حادثه روز گذشته واژگونی نیسان وانت حامل کارگران زن در جاده قائمشهر به بابل اشاره کرد و گفت : در آن حادثه نیز هفت نفر مصدوم شده بودند .
وی از رانندگان خواست تا با توجه به لغزندگی سطح جاده های مازندران ضمن رعایت نکات ایمنی رانندگی مراقب جان خود و همراهان خود باشند .
بارش باران و برف که از شنبه شب در مازندران شروع شد همچنان ادامه دارد .
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران نیز اعلام کرد که بارش برف و تگرگ محورهای کندوان، هراز ، سوادکوه و کیاسر در مازندران را لغزنده کرد و تردد در برخی از این محورها با زنجیر چرخ برقرار است.
2096/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال