تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه حریف تیم پیشکسوتان بابلسر شد

ساری - ایرنا - قرعه کشی نخستین دوره تورنمنت چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان شهرستان بابلسر عصر پنجشنبه برگزار و تیم میزبان مسابقات حریف تیم بشیکتاش ترکیه شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، همچنین در دیگر دیدار این تورنمنت که عصرجمعه 24 فروردین در ورزشگاه سردار شهید علیزاده شهرستان بابلسر برگزار خواهد شد ، تیم های پیشکسوتان استقلال تهران با تیم رسانه ورزش با سرپرستی عادل فردوسی پور مصاف خواهند داشت.
بازی نخست این تورنمنت میان تیم های پیشکسوتان استقلال تهران با تیم رسانه ورزش از ساعت 14 و 30 دقیقه و دیدار تیم های پیشکسوتان شهرستان بابلسر با بشیکتاش ترکیه از ساعت 16 و 30 دقیقه برگزار خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این مسابقات با عنوان گرامیداشت یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان بابلسر و تکریم شایسته از نسل های طلایی و گذشته فوتبال این شهرستان همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام (ص) درشهرستان بابلسر برگزار می شود.
یاسر ابراهیم زاده افزود : تماشای این بازی ها برای علاقه مندان رایگان است و از سوی حامیان مالی برگزاری این مسابقات نیز ویژه برنامه ها جشن مبعث و قرعه کشی با جوایز برگزار خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که این مسابقات که نخستین دوره آن با همکاری چند حامی مالی خصوصی و ادارات مختلف شهرستان برگزار می شود ، باعث غنا و اعتبار بیشتر ورزش بابلسر شود.
شهرستان ساحلی بابلسر به لحاظ برخورداری از امکانات مجتمع های اقامتی و رفاهی در طول سال میزبان اردوهای مختلف تیم های ملی و مسابقات مختلف کشوری است.
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال