پرواز آی تی آر در فرودگاه رامسر از سرگرفته شد

نوشهر-ایرنا - مدیر روابط عمومی فرودگاه رامسر از برقراری پرواز هواپیمای آی تی آر متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران - رامسر از روز چهاشنبه هفته جاری خبرداد.

ایمان پوررمضان روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت :‌ بدنبال سقوط هواپیمایی آی تی آر در مسیر تهران یاسوج ، استفاده از این نوع هواپیما در مسیر فرودگاه رامسر به تهران ممنوع شده بود.

پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان که روز ۲۹ بهمن از تهران عازم شهر یاسوج بود ساعاتی پس از پرواز در کوه دنا سقوط کرد و همه ۶۵ سرنشین آن کشته شدند.

وی اظهارداشت :‌ هم اکنون در تمامی روزها به جز دوشنبه ها پرواز هواپیماهای ای تی آر و ایران ایر در مسیر رفت و برگشت تهران - رامسر در فرودگاه رامسر برقرار است.

مدیرروابط عمومی فرودگاه رامسر ابراز امیدواری کرد که با رایزنی های به عمل آمده بزودی شاهد گسترش پروازها بویژه مسیر رفت و برگشت رامسر - مشهد در این فرودگاه باشیم .

ای‌تی‌آر 72 یک هواپیمای دو موتوره توربوپراپ کوتاه برد منطقه‌ای است و این هواپیما توسط شرکت هواپیماسازی فرانسوی -ایتالیایی ساخته شده است.

گزارش های رسمی نشان می دهد که در تابستان امسال دست کم 28 هزار و 821 مسافر داخلی و خارجی در فرودگاه رامسر جابه جا شدند و این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش حدود 100 درصدی داشته است.

رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه ، آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست.

7078 /1602/1899

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال