مدارس مازندران در هر دو نوبت صبح و عصر امروز سه شنبه فعال هستند

ساری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت که هیچ مدرسه ای در هیچ نوبتی در استان امروز سه شنبه 22 اسفند به بهانه چهارشنبه سوری تعطیل نیست و ادعاهای مطرح شده کذب است .

سید علی قاسمی در گفت و گو با ایرنا افزود : تمامی مدارس استان امروز در هر دو نوبت صبح و عصر فعال هستند و دانش آموزان باید طبق زمان بندی عادی بر سر کلاس ها حاضر شوند .
وی اظهار داشت : تصمیم گیری در باره تعطیلی مدارس به هر دلیلی در هر شهرستان بر عهده آموزش و پرورش آن شهرستان با هماهنگی و موافقت فرمانداران است .
قاسمی افزود : ما به مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان اعلام کردیم که مدیران مدارسی که مدرسه اشان در مسیر خطرات چهارشنبه سوری قرار دارند مانند مدارس مراکز شهر ها ، می توانند با هماهنگی فرمانداری منطقه و همچنین کسب اجازه و اطلاع از والدین مدارس نوبت عصر امروز را یک ساعت زودتر تعطیل کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تاکید کرد : حتما مدیران مدارس به خانواده های دانش آموزان در این مورد اطلاع رسانی کنند و اگر چنین هماهنگی ای با خانواده ها انجام نشد ، باید تا پایان وقت عادی مدرسه دانش آموز در مدرسه بماند .
استان مازندران بیش از 530 هزار دانش آموز در حدود چهار هزار مدرسه دارد .
بر اساس آمارهای رسمی ، در چهارشنبه سوری سال گذشته 96 نفر زخمی شدند که بیشتر آنان در سنین 15 تا 23 سال بودند.
7335/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال