مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران :

بحث مخالفت امام جمعه رامسر با موسیقی مطرح نیست

ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در واکنش به انتشار نامه ای منتسب به امام جمعه رامسر که در آن با برگزاری کنسرت موسیقی پاپ مخالفت شده ، گفت : امام جمعه شهرستان رامسر مخالفتی با برگزاری کنسرت موسیقی در این شهرستان ندارد.

احد جاودانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در حال حاضرکنسرت موسیقی در منطقه تله کابین این شهر که دارای سالن مناسب و پارکینگ برای تماشاگران است بدون هیچ مشکلی برگزار می شود و امام جمعه رامسر به عنوان رئیس فرهنگ عمومی هم مخالفتی با آن ندارد.
وی توضیح داد : امام جمعه شهرستان رامسر با برگزاری کنسترت موسیقی در محدوده شهری که فاقد پارکینگ و سالن مناسب باشد و بابرگزاری چنین رویداد فرهنگی از لحاظ تردد برای شهروندان ایجاد مشکل شود، مخالف هستند.
جاودانی اظهار داشت : خوشبختانه امام جمعه رامسر هم مانند سایر ائمه جمعه مازندران با جوانان و هنرمندان رابطه خوبی دارد و در بسیاری از امور فرهنگی نیز نقطه نظراتشان کارگشاست و تعامل خوبی بین نهاد های فرهنگی و امام جمعه این شهرستان برقرار است.
بتازگی نامه ای منتسب به امام جمعه رامسر خطاب به رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر در سطح گسترده در شبکه های اجتماعی مازندران انتشار یافت که در آن حجت الاسلام سید جعفر رضایی جمنانی با برگزاری کنسترت موسیقی پاپ در این شهرستان مخالفت کرده است .
در این نامه که تاریخ 16 اسفند را بر خود دارد ، تهدید شده است که هرگونه بی توجهی به ' این دستورالعمل ' ممانعت از برگزاری کنتسرت موسیقی پاپ را در پی دارد.
در نامه منتسب به امام جمعه رامسر در عین حال تاکید شده است که با برگزاری زنده موسیقی سنتی و جنگ شادی با تعریف خاص قانونی در محدوده شهری مخالفتی ندارد .
مازندران پس از تهران و کیش سابقه برگزاری بیشترین کنسترت موسیقی را در سطح کشوری دارد.
6982/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال