فرماندار گلوگاه:

22 بهمن، تجلی اعتقاد به آرمان‌های انقلاب است

ساری- ایرنا- فرماندار گلوگاه گفت: 22 بهمن، تجلی پشتوانه مردمی نظام و اعتقاد به ارزش ها و آرمان‌های انقلاب است.

به گزارش ایرنا، محمدرضا تباکی روز یکشنبه در اجتماع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن گلوگاه از مسجد علوی به سمت میدان 22 بهمن افزود: ملت ما در 39 سال گذشته انقلاب، لحظه ای دست از ارمان های بلند خود نسبت به این انقلاب و اسلام دست برنداشته است و جانانه در مناسبت های مختلف پای میدان بوده است.
وی گفت: شما مردم با حضور در این راهپیمایی با شکوه نشان دادید که همان شعار اوایل انقلاب در وجود تان قوی و پررنگ است و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شعارهای همیشگی شما است.
فرماندار گلوگاه با اعلام اینکه به برکت خون پاک شهیدان ایران اکنون به باشگاه هسته‌ای جهان پیوستیم افزود: در همه عرصه‌ها پیشرفت شگرف داشته ایم و همه این پیشرفت ها در کنار خودکفایی و توجه به تولیدات داخلی از ایران اسلامی، کشوری مقتدر ساخته است.
تباکی گفت: همه توسعه و پیشرفت ما در گرو خون شهدایی است که با اطاعت از امام و رهبری جانانه در مقابل دشمنان ایستاده‌اند تا امروز شاهد بالندگی ایران اسلامی باشیم و امروز هم ما باید ادامه دهنده راه سرخ شهدا باشیم.
وی همچنین با اشاره به پروژه های افتتاح شده در دهه فجر امسال گفت: بیش از 20 پروژه با اعتباری بالغ بر 122 میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان گلوگاه به بهره برداری رسیده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مردم گلوگاه سختی آب بالا و فراهم نبودن شرایط برای استفاده مطلوب از آب سالم در این شهرستان بود، گفت: با تلاش انجام شده و با صرف هزینه 70 میلیارد ریالی تا پایان هفته مردم از نعمت آب شیرین کن بهره مند می شوند.
شهرستان گلوگاه با 40 هزار نفر جمعیت شرقی ترین شهر استان مازندران و هم مرز با استان های گلستان و سمنان است.
خبرنگار: مریم نظری**انتشار دهنده:محسن حسن نیا
/7332/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال