استاندارمازندران:

دولت به دنبال رضایت مندی مردم است

ساری-ایرنا- استاندارمازندران گفت: دولت تمام همت و تلاش خود را به کار گرفت تا زمینه رضایت مندی مردم را فراهم کند و در این مسیر به همراهی و مشارکت همه مازندرانیهای عزیز نیاز دارد.

به گزارش خبرنگارایرنا، دکترمحمد اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ساری به خبرنگاران افزود :هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است و تمام برنامه های نظام نیز برای رفع مشکلات مردم و توسعه پایدار انجام می شود.
نماینده عالی دولت در مازندران اضافه کرد : صرفا در سال جاری در این استان افزون بر 50 هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی و طرح های اقتصادی و اشتغالزا به بهره برداری رسید و این فعالیت ها نیز در راستای تامین زندگی مناسب برای مردم از سوی دولتمردان انجام شده است.
اسلامی خاطرنشان کرد : دولتمردان تمام تلاش خود را برای تامین مطالبات مردم به کار می گیرند و ما برای تحقق اهداف نظام و مطالبات مردم نیاز به عزم ملی داریم.
** قدردانی از حضور گسترده مازنی ها در راهپیمایی 22 بهمن
استاندارمازندران از حضورگسترده مردم این خطه شمال کشور در راهپیمایی 22 بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و گفت : مردم هوشمند مازندران در روز 22 بهمن با خلق حماسه ای بزرگ بار دیگر با امام و شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.
همزمان با دهه فجر 96 حدود 794پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 8 هزار میلیارد ریال در مازندران به بهره برداری رسید.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال