انقلاب اسلامی باوجود توطئه های استکبار با صلابت تا ظهورامام عصرخواهد درخشید

نوشهر - ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: انقلاب اسلامی با وجود همه توطئه های استکبار جهانی با اقتدار و صلابت به اشاعه اسلام ناب محمدی تا ظهور امام عصر در دنیا خواهد پرداخت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ناصر شکریان روز یکشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در نوشهر اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در 39 سال گذشته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با قاطعیت در برابر دسیسه های مختلف استکبار جهانی ایستاده است و در این مسیر تبعیت از رهبری را سرلوحه خود قرار داده است.
وی تصریح کرد: در 200 سال گذشته انقلاب های بسیاری همچون انقلاب روسیه، فرانسه، مصر و الجزایر در دنیا به وقوع پیوست ولی با توجه به خون های زیاد مدت زمان کوتاهی دوام نیاوردند ولی انقلاب اسلامی ایران با حمایت ملت و حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی با اقتدار گام بر می دارد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: امروز دشمن به رغم ایجاد توطئه هایی همچون داعش، کردستان عراق و لبنان نتوانست به جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه آسیب برساند و از این رو به روش های نوین و کم هزینه روی آورده است از آن جمله برنامه ریزی بر روی افراد انقلابی که همچون قذافی و یاسرعرفات که در گذشته موجب تغییر رفتار و مواضع آنها شده حساب باز کرده است.
حجت الاسلام شکریان با اشاره برنامه ریزی استکبار در دوران پهلوی برای بی دین کردن مردم ایران افزود: پیروزی انقلاب اسلامی موجب تجلی آئین ها و مراسم مذهبی در ایران شد و امروز شاهد حضور 40 هزار طلبه خارجی در کشور برای آموزش اسلام ناب محمدی هستیم و برپایی مراسم های دینی با جذابیت و استقبال پر شور مردم در سراسر کشور برگزار می شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به دستاوردهای مهم و گوناگون انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز انقلاب اسلامی با وجود تحریم های همه جانبه استکبار جهانی در منطقه و دنیا تاثیر گذار بوده و از جایگاه ویژه برخوردار است و در عرصه های مختلف علمی و نظامی همچون انرژی هسته ای، نانو، علوم فضای، ژنتیک، موشکی، پزشکی، متخصصین و تولید علم جزو 10 کشور نخست دنیا قرار دارد.
وی از مسئولان خواست با توجه بیشتر به بیانات رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور گام های جدی و سریع بردارند.
در پایان راهپیمایی مردم نوشهر قطعنامه ای خوانده شد که با تکبیر مردم انقلابی هر بخش آن مورد تائید قرار گرفت.
خبرنگار: سیدمحمد اکبرموسوی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
1295/ 1602/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال