محسن رضایی :

مشکلات اقتصادی موجب سوء استفاده دشمنان در حوادث اخیر کشور شد

ساری - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که مشکلات اقتصادی موجب سوء استفاده دشمنان در حوادث اخیر کشور شد ، گفت : مشکلات جامعه ما باید حل شود و اگر نشود دشمن سواستفاده می کند و خیمه می زند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محسن رضایی پنجشنبه شب در آیین اربعین سردار شهید سردار علی ییلاقی اشرفی ، از فرماندهان لشکر 25 کربلا در هشت سال دفاع مقدس در بهشهر افزود : دشمن شکست سنگینی در مقابله با ایران در دوران مختلف خورده است و چون نتوانست بر ما فائق شود ، به فکر حمله اقتصادی و ایجاد مشکلات داخلی شد.
وی با بیان اینکه در انقلاب ما با رهبری حضرت امام خمینی(ره)، یک بنای مستحکم و جامع طراحی و ایجاد شد ، گفت : انقلاب ما بر اساس ارزش ها بنا نهاده شده است و باید ارزش ها و ارتباط مدیران با مردم حفظ و اقتصاد فعال شود.
رضایی با بیان اینکه جوانان ما برای حفظ ارزش ها ادامه دهنده راه شهدا هستند ، گفت : با تغییر رژیم گذشته به انقلاب اسلامی ایران ، این تغییر نفوس ایجاد شد و ادامه دارد و همین تغییر موجب شد تا جوانان ما همچنان در سوریه و عراق با داعش بجنگند و شهید شوند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود : این تغییر و تحول باعث شد تا از سرافکندگی تبدیل به اقتدار بزرگ و عظیم شویم.
وی با بیان این که برخی ها ادعا دارند که پول مردم ایران را به سوریه و عراق می برند ، گفت : این دروغ بزرگ است. ما ایمان الهی، شهادت طلبی و تجربه خود را به عراق و سوریه دادیم و منتقل کردیم و این دروغ های بزرگ دشمنان است تا ملت ما را از دستاوردهای عظیم دور کنند.
او افزود : دشمنان در طول سال های مختلف از نظر امنیت و دفاعی ناامید شدند و در جایی که ما ضعیف بودیم ؛ سرمایه گذاری کردند و باید بدانیم در حوادث اخیر نارضایتی وجود دارد ؛ اما برخی سواستفاده کردند.
رضایی گفت : نارسایی های در اقتصاد و اداره کشور وجود دارد اما مردم ما آگاه هستند و می دانند که دشمن می خواهد دستاوردهای ما را کمرنگ کند؛ در حالی که مردم ما چهل سال است که استکبار و سلطنت طلبان و مخالفان را دفن کرده اند و هیچ گاه بیعت دوباره با آنان ندارند.
وی افزود : آمریکا و ایادی کفر بدانند حالا که با دست اندازی های مختلف در داخل کشور موجب به آتش کشیدن پرچم ما می شوند ما هم پرچم رژیم غاصب اسراییل و آمریکا را در نقاط مختلف به پایین کشیده و آتش می زنیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : همه مسئولان باید مراقب باشند و همه ما بدانیم پست و مقام ها ثمره خون شهداست.
وی صبوری، آزادگی، متواضع بودن، شجاعت، هماهنگ کردن دیدگاههای مختلف را از ویژگی های منحصر به فرد سردار علی ییلاقی اشرفی عنوان کرد و گفت که این ویژگی ها موجب شد به عنوان فرمانده لشگر 25 کربلا انتخاب شود.
رضایی افزود : سردار ییلاقی با صبوری در دوران جنگ و اداره مناسب لشکر بعد از مجروح شدن و مشکلات بعد از آن، وارد دوران سختی شد اما هیچگاه توهین نکرد و کسی را زیر سئوال نبرد و همواره می گفت من بدهکارم و همواره شاکر بود.
وی افزود : ولایت‌ مداری و همدلی و وحدت ملت ما در دوران مختلف موجب اقتدار و عظمت نظام ما شده است و در ادامه راه هم این اتحاد و همدلی، ادامه خواهد یافت تا این انقلاب به دست صاحب زمان(عج) برسد.
سردار علی ییلاقی از فرماندهان بهشهری لشکر 25 کربلا در دوران هشت سال دفاع مقدس، جانبار 70 درصد جنگ تحمیلی بود که در سال 62 به درجه جانبازی نائل شد و 15 آذر ماه امسال به همرزمان شهیدش پیوست.
وی از همرزمان شهیدان باکری، همت، زین الدین بود واز این سردار 2 پسر به نام های محمدرضا و مهدی به یادگار مانده است.
در این مراسم جمعی از مسئولان لشکری و کشوری، ائمه جمعه و جماعات، امام جمعه های شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه، فرماندار بهشهر و نکا، فرماندهان سپاه نواحی مختلف مازندران، شاعری نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی، و جمع کثیری از مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده های شهدا و همرزمان این شهید بزرگوار حضور داشتند.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال