13 مصدوم در 2 سانحه رانندگی در مازندران

ساری - ایرنا – سخنگوی اورژانس مازندران از وقوع 2 سانحه رانندگی امروز شنبه در استان خبرداد و گفت که در این حوادث متاسفانه 13 نفرمصدوم شدند .

ذکریا اشکپور با ارائه گزارشی از چگونگی وقوع این حوادث و عملیات امدادرسانی به مصدومان افزود : در حادثه نخست ، انحراف یک دستگاه مینی بوس در محمود آباد ازمسیر اصلی رخ داد.
وی ادامه داد : پس از اعلام وقوع این حادثه به مرکز اورژانس آمل ، پرسنل این مرکز به محل حادثه در منطقه بیشه کلا اعزام شدند .
سخنگوی اورژانس مازندران گفت : از پنج مصدوم این حادثه ، 2 نفر به صورت سرپایی مداوا شدند و سه مصدوم دیگر که مادر ، پدر و کودک سه ساله بودند با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند .
وی همچنین از وقوع حادثه تصادف دیگر در جاده ساری گلما خبر داد و گفت : در این حادثه 2 دستگاه پراید و پاترول با هم برخورد کردند .
اشکپور اضافه کرد : هشت مصدوم این حادثه توسط سه دستگاه آمبولانس پایگاه های اورژانس وفائیان ، اسماعیلی و فرهنگ به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شدند .
وی ادامه داد : با توجه به بارش روزهای اخیر در مازندران و لغزندگی جاده ها ، رانندگان می بایست نکات ایمنی را رعایت بکنند که منجر به بروز چنین حوادثی نشود .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
/1899/2096

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال