دو رقمی شدن باخت های وبحران کم بازیکنی آبی های مازندران در لیگ برتر فوتسال زنان

ساری - ایرنا - تیم استقلال ساری در روزی که تعداد بازیکنان این تیم به انگلشتان دو دست هم نرسید، با دو رقمی کردن تعداد باخت های خود در مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور، در یک قدمی انتهای جدول رده بندی مسابقات نیز قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم استقلال ساری در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور روز جمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری میزبان تیم میان جدولی مس رفسنجان بود که در نهایت تیم میهمان با نتیجه 5 بر یک بر تیم میزبان پیروز شد و 3 امتیاز این مسابقه را به اندوخته های خود اضافه کرد.
شاگردان نجمه مسلمی در تیم استقلال ساری که در نیم فصل دوم مسابقات را با تداوم بحران مالی و چند شکست خانگی و بیرون از خانه آغاز کردند ، در این هفته نیز با جدا شدن چند بازیکن اصلی ، با 5 بازیکن به مصاف تیم مس رفتند.
سرپرست تیم استقلال ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش در این مسابقه گفت که با وجود بازیکنان کم که در هیچ تیم لیگ برتری سابقه ندارد که فقط با دو بازیکن تعویضی مسابقه دهند، بازیکنان ما نمایش قابل قبولی داشتند و تلاش و دوندگی آنها در این بازی برای کسب نتیجه ارزشمند بود.
رعنا محمدی افزود : تیم ما با ترکیبی از بازیکنان جوان و کم سن که میانگین سنی کمتر از 23 سال داشتند در لیگ حضور دارند و با وجود باخت هایی که داشتیم، اما عملکرد بازیکنان ما خوب بود و نشان از آینده درخشان این بازیکنان دارد.
وی ادامه داد : متاسفانه مشکلات مالی که تیم استقلال در این فصل داشته و پیگیری های زیادی که برای جذب اسپانسر داشتیم، کسی به کمک تیم ما نیامد و فقط در این مدت از سوی مدیرعامل باشگاه و یکی دو نفر خیر برای حضور در مسابقات لیگ در بازی های خانگی و بیرون از خانه حمایت شدیم .
سرپرست تیم استقلال ساری گفت : هیات فوتبال مازندران هم در این مدت فقط کارهای اداری و نامه نگاری برای مسابقات و هماهنگی های مربوطه را انجام دادند و در کنارش از راهنمایی هایی که رییس و نائب رییس هیات از تیم استقلال داشتند بهره بردیم.
وی اضافه کرد : در پایان نیم فصل مسابقات ، متاسفانه با جدا شدن 5 بازیکن کلیدی از تیم استقلال به علت دریافت نکردن دستمزد ، نتوانستیم بازیکنان جایگزین را جذب کنیم و با نفراتی که در اختیار داریم ، مجبور هستیم که تا لیگ را با همین تعداد بازیکن به پایان برسانیم.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران با بازی امروز با کسب 7 امتیاز از 14 بازی و همچنان در مکان یازدهم جدول 12 تیمی این رقابت ها باقی ماند.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم در حال برگزاری است.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال